Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halı

feltstone rug

Halı Keçe taş alan halısı, gerçek taşların optik yanılsamasını verir. Farklı türden yün kullanımı halının görünümünü ve verdiği hissi tamamlar. Taşlar boyut, renk ve yükseklikte birbirinden farklıdır - yüzey doğadaki gibi görünür. Bazılarının yosun etkisi var. Her bir çakıl taşı,% 100 yün ile çevrili bir köpük çekirdeğe sahiptir. Bu yumuşak çekirdek temelinde her kaya basınç altında sıkışır. Bir halının arkası şeffaf bir mattır. Taşlar mat ile birlikte dikilir.

Modüler Kanepe

Laguna

Modüler Kanepe Laguna tasarımcı koltukları, modüler kanepeler ve banklardan oluşan geniş bir çağdaş koleksiyondur. İtalyan Mimar Elena Trevisan tarafından kurumsal oturma alanları düşünülerek tasarlanan, büyük veya küçük resepsiyon alanı ve mola alanları için uygun bir çözümdür. Kolları olan ve olmayan kavisli, dairesel ve düz koltuk modülleri, çeşitli iç tasarım şemaları oluşturmak için esneklik sağlamak üzere uyumlu sehpalarla sorunsuz bir şekilde bir araya gelecektir.

Musluk

Moon

Musluk Bu musluğun organik görünümü ve kıvrımların devamlılığı, ayın hilal evresinden esinlenmiştir. Moon Banyo Bataryası hem gövdeyi hem de kulpu benzersiz bir şekilde bütünleştirir. Ay Musluğunun profilini oluşturan, musluğun altından çıkış musluğuna doğru dairesel bir enine kesit yükselir. Temiz bir kesim, hacmi kompakt tutarken gövdeyi koldan ayırır.

Lamba

Jal

Lamba Just Another Lamp, Jal, üç ana ilkeye dayanmaktadır: basitlik, kalite ve saflık. Tasarımın basitliğini, malzemelerin kalitesini ve ürünün amacının saflığını içerir. Bu temel tutuldu ama aynı zamanda hem cama hem de ışığa eşit ölçüde önem verdi. Bu nedenle Jal, çeşitli şekillerde, formatlarda ve bağlamlarda kullanılabilir.

Yardım Robotu

Spoutnic

Yardım Robotu Spoutnic, tavukları yuva kutularına yatırmaları için eğitmek için tasarlanmış bir destek robotudur. Tavuklar yaklaşıp yuvaya dönerler. Normalde, tavukların yere yumurtlamasını önlemek için yetiştirici, yumurtlamanın zirvesinde her saat hatta yarım saatte bir tüm binalarını dolaşmak zorundadır. Küçük otonom Spoutnic robot, tedarik zincirlerinin altından kolayca geçer ve tüm binada dolaşabilir. Bataryası günü tutar ve bir gecede şarj olur. Yetiştiricileri sıkıcı ve uzun bir işten kurtararak daha iyi bir verim sağlar ve hizmet dışı bırakılan yumurta sayısını sınırlar.

Çok Işlevli Gitar

Black Hole

Çok Işlevli Gitar Kara delik, hard rock ve metal müzik tarzlarına dayanan çok işlevli bir gitardır. Vücut şekli, gitaristlere rahatlık hissi verir. Görsel efektler ve öğrenme programları oluşturmak için klavyede bir sıvı kristal ekran ile donatılmıştır. Gitarın boynunun arkasındaki Braille işaretleri, görme engelli veya az gören kişilerin gitar çalmasına yardımcı olabilir.