Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fotokromik Gölgelik

Or2

Fotokromik Gölgelik Or2 güneş ışığına tepki veren tek yuzeyli bir çatı yapısıdır. Yüzeyin çokgen segmentleri, güneş ışınlarının konumu ve yoğunluk eşleşmesiyle ultraviyole ışıklara tepki veriyor. Or2' nin segmentleri, gölgede saydam beyaz iken ışığın farklı tonlarıyla renkleniyor. Gündüzleri OR2 pasif bir gölgeleme işlevi görür. Geceleri ise gun boyunca hücresine depoladığı ışıgı yayabilmek icin devasa bir avizeye donüşür.

Şampanya Etiketi ve Kutusu

Il Mosnel QdE 2012

Şampanya Etiketi ve Kutusu İseo Gölü sularının Franciacorta kıyılarına çarpması gibi, köpüklü şarap kadehin yanaklarını ıslatmaktadır. Fikir göl şeklinin kutu üzerinde grafiksel olarak yeniden detaylandırılması ile kristal bir bardağa dökülen rezerv şarabın gücünün ifade edilmesidir. Zarif ve canlı bir etiket, dengeli bir grafik ve renkler, gözü pek bir girişim ile şeffaf polipropilen üzerine tamamen sıcak altın varak baskı yepyeni duygular yaratıyor. Şarabın bardağa dökülüşü grafiğin kutunun etrafını sarması ile vurgulanıyor. İki “slive et tiroir” elemanla basit ve güçlü bir kompozisyon.

Musluklar

Electra

Musluklar Ayrı bir açma kolu olmayan Electra zarif ve akıllı görünümü ile herkesin dikkatini çekmekte, mutfakların kesin vazgeçilmezi olmayı hak etmektedir. Yerinden çıkabilen dijital evye musluğu kullanıcılarına hareket özgürlüğü verirken, iki değişik akış fonksiyonu sunmaktadır. Electra’nın ön yüzündeki elektronik tuş ister yuvasında ister elinizde olsun, bir parmak dokunuşu ile tüm fonksiyonlara erişim sağlayabilmektedir.

Takvim

calendar 2013 “Safari”

Takvim Safari bir kağıt hayvan takvimidir. Parçalar bastırılarak çıkartılır, katlanır ve sabitlenerek tamamlanır. 2011 vahşi yaşam yılınız olsun! Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Takvim

calendar 2013 “Farm”

Takvim Çiftlik takvimi kağıt hayvandan oluşan bir çocuk setidir. Toplu halde altı değişik hayvan ile birlikte enfes bir minyatür çiftlik oluşturur. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Takvim

calendar 2013 “Rocking Chair”

Takvim Sallanan Sandalye minyatür sandalye şeklinde bir masaüstü takvimidir. Montaj kılavuzu takip edilerek aynı gerçeği gibi öne arkaya sallanan bir sandalye yapılır. İçinde bulunulan ay sandalyenin sırt bölümünde, gelecek ay oturma bölümünde gösterilir. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.