Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gıda Ambalajı

Kuniichi

Gıda Ambalajı Geleneksel Japon korunmuş yemeği Tsukudani, dünyada çok iyi bilinmemektedir. Çeşitli deniz ürünleri ve kara malzemelerini birleştiren soya sosu bazlı bir haşlanmış yemek. Yeni paket, geleneksel Japon desenlerini modernize etmek ve malzemelerin özelliklerini ifade etmek için tasarlanmış dokuz etiket içeriyor. Yeni marka logosu, bu geleneğin önümüzdeki 100 yıl boyunca devam etmesi beklentisiyle tasarlandı.

Bal

Ecological Journey Gift Box

Bal Bal hediye kutusunun tasarımı, Shennongjia'nın bol yabani bitkiler ve iyi doğal ekolojik çevre ile "ekolojik yolculuğundan" esinlenmiştir. Yerel ekolojik çevrenin korunması, tasarımın yaratıcı temasıdır. Tasarım, yerel doğal ekolojiyi ve beş nadir ve nesli tükenmekte olan birinci sınıf korumalı hayvanı göstermek için geleneksel Çin kağıt kesme sanatı ve gölge kukla sanatını benimser. Doğa ve çevre koruma kavramını temsil eden ambalaj malzemesi üzerinde kaba ot ve ahşap kağıt kullanılmıştır. Dış kutu, yeniden kullanım için mükemmel bir saklama kutusu olarak kullanılabilir.

Mutfak Taburesi

Coupe

Mutfak Taburesi Bu dışkı, kişinin nötr oturma-ayakta duruşunu korumasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tasarım ekibi, insanların günlük davranışlarını gözlemleyerek, insanların hızlı bir mola vermek için mutfakta oturmak gibi daha kısa bir süre taburede oturmaları gerektiğini buldu ve bu, ekibe özellikle bu tür davranışlara uyum sağlamak için bu tabureyi yaratma konusunda ilham verdi. Bu dışkı, minimum parça ve yapılarla tasarlanmıştır, bu da dışkıyı, üreticilerin üretkenliği dikkate alınarak hem alıcılar hem de satıcılar için uygun maliyetli ve düşük maliyetli hale getirir.

Animasyonlu Gif Içeren Infografik

All In One Experience Consumption

Animasyonlu Gif Içeren Infografik Hepsi Bir Arada Deneyim Tüketimi projesi, karmaşık alışveriş merkezlerine gelen ziyaretçilerin amacı, türü ve tüketimi gibi bilgileri gösteren bir Büyük Veri Bilgi Grafiği'dir. Ana içerikler, Büyük Verinin analizinden türetilen üç temsili Öngörüden oluşur ve önem sırasına göre yukarıdan aşağıya düzenlenir. Grafikler, izometrik teknikler kullanılarak yapılır ve her konunun temsili rengi kullanılarak gruplandırılır.

Film Afişi

Mosaic Portrait

Film Afişi Sanat filmi "Mozaik Portre" konsept poster olarak yayınlandı. Esas olarak cinsel saldırıya uğrayan bir kızın hikayesini anlatıyor. Beyaz genellikle ölüm metaforuna ve iffet sembolüne sahiptir. Bu poster, sessizliğin ardındaki daha güçlü duyguyu vurgulamak için bir kızın sessiz ve yumuşak halinin arkasına "ölüm" mesajını gizlemeyi seçiyor. Tasarımcı aynı zamanda sanatsal unsurları ve düşündürücü sembolleri resme entegre ederek, film çalışmalarının daha kapsamlı düşünmesine ve araştırılmasına neden oldu.

Çamaşır Kemeri Iç Mekan

Brooklyn Laundreel

Çamaşır Kemeri Iç Mekan Bu, iç mekan kullanımı için çamaşır kemeri. Japon ciltsiz kitaptan daha küçük olan kompakt gövde, şerit metreye benziyor, yüzeyde vidasız pürüzsüz yüzey. 4 m uzunluğundaki kemerde toplam 29 delik bulunur, her delik askıları mandalsız tutabilir ve tutabilir, çabuk kuruma için çalışır. Antibakteriyel ve küf önleyici poliüretandan yapılmış kayış, güvenli, temiz ve güçlü bir malzemedir. Maksimum yük 15 kg'dır. 2 adet kanca ve döner gövde, çok yönlü kullanıma izin verir. Küçük ve basit, ancak bu iç çamaşırlarda çok kullanışlıdır. Kolay kullanım ve akıllı kurulum her tür odaya uyacaktır.