Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Sandalye

charchoob

Çok Fonksiyonlu Sandalye Ürünün kübik formu onu her yönden dengeli ve dengeli tutar. Üstelik ürünün resmi, gayri resmi ve dostane görgü kurallarında üç yönlü kullanımı ancak sandalyelerin 90 derece döndürülmesi ile mümkün. Bu ürün, işlevselliğinin tüm yönleri göz önünde bulundurularak mümkün olduğunca hafif (4kg) tutulacak şekilde tasarlanmıştır. Bu amaca, ürünün ağırlığını olabildiğince düşük tutmak için hafif malzemeler ve yarım çerçeveler seçilerek ulaşılmıştır.

Duş

Rain Soft

Duş Doğadaki şelale manzarası herkesi çekebilir ve onu izleyebilir veya altında duş yapabilir, rahatlatıcı bir felling yaratabilir. evde şelale altında. bu tasarımda sıçramasına iki tür vardır. Yumruk modu: Suyun yoğunluğu veya konsantrasyonu ortadadır ve vücut yıkanabilir. İkinci mod: Su, yüzüğü çevreleyen dikey olarak dökülür ve şampuan kullanılabilir ve etrafı su duvarı ile çevrilidir ve bu duvar ben ol

Led Şemsiye Ve Büyük Bahçe Meşalesi

NI

Led Şemsiye Ve Büyük Bahçe Meşalesi Yeni NI Parasol, aydınlatmayı aydınlık bir nesneden daha fazlası olacak şekilde yeniden tanımlıyor. Bir şemsiye ve bahçe meşalesini yenilikçi bir şekilde birleştiren NI, sabahtan geceye havuz kenarındaki veya diğer açık alanlardaki şezlongların yanında akıllıca durur. Tescilli parmak algılamalı OTC (tek dokunuşlu dimmer), kullanıcıların 3 kanallı aydınlatma sisteminin istenen aydınlatma seviyelerine kolayca ayarlamalarını sağlar. NI ayrıca, çok az ısı üreten düşük voltajlı 12V LED sürücü kullanır ve sistem için 2000 adetten fazla 0.1W LED ile enerji açısından verimli bir güç kaynağı sağlar.

Led Şemsiye

NI

Led Şemsiye Şemsiye ve bahçe meşalesinin yenilikçi kombinasyonu olan NI, modern mobilyaların uyarlanabilirliğini içeren yepyeni bir tasarımdır. Klasik bir güneş şemsiyesini çok yönlü aydınlatma sistemi ile entegre eden NI Şemsiye'nin, sabahtan geceye sokak ortamının kalitesini artırmada öncü bir rol oynaması bekleniyor. Tescilli parmak algılamalı OTC (tek dokunuşla kısıcı), insanların 3 kanallı aydınlatma sisteminin parlaklığını kolaylıkla ayarlamasına olanak tanır. Düşük voltajlı 12V LED sürücüsü, çok az ısı üreten 2000 adetten fazla 0.1W LED ile sistem için enerji açısından verimli bir güç kaynağı sağlar.

Sandalye

5x5

Sandalye 5x5 sandalye, sınırlamanın bir zorluk olarak kabul edildiği tipik bir tasarım projesidir. Sandalyenin oturağı ve arkası şekillendirilmesi çok zor olan xilith malzemeden yapılmıştır. Xilith, yer yüzeyinin 300 metre altında bulunan ve bir kömürle gelen hammaddedir. Şu anda hammaddenin çoğu atıldı. Çevre açısından bakıldığında, bu malzeme dünya yüzeyinde atık oluşturur. Bu nedenle, sandalye tasarımı hakkındaki fikir çok kışkırtıcı ve zorlayıcı görünüyordu.

Yer Karoları

REVICOMFORT

Yer Karoları REVICOMFORT çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir bir zemindir. Uygulaması hızlı ve kolaydır. Kullanıma hazır. Tadilat için ideal. Tek bir üründe, tam vücut porselen karoların teknik özelliklerini, zaman kazandıran basitleştirilmiş yerleşimin ekonomik avantajlarını, hareket kolaylığı ve farklı alanlarda yeniden kullanımı birleştirir. REVICOMFORT çeşitli Revigrés koleksiyonlarında yapılabilir: çeşitli efektler, renkler ve yüzeyler.