Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Ane

Tabure Ane tabure, ahenkli bir şekilde yüzer gibi görünen masif ahşap çıtalara sahiptir, ancak çelik çerçevenin üzerinde ahşap ayaklardan bağımsızdır. Tasarımcı, sertifikalı çevre dostu ahşaptan elde üretilen koltuğun, dinamik bir şekilde konumlandırılan ve kesilen tek bir ahşap şeklindeki birden fazla parçanın benzersiz kullanımıyla oluştuğunu belirtiyor. Tabureye oturtulduğunda arkaya doğru hafif yükselme ve yanlardaki devrilme açıları doğal, rahat bir oturma pozisyonu sağlayacak şekilde tamamlanır. Ane tabure, zarif bir yüzey oluşturmak için doğru karmaşıklık derecesine sahiptir.

Çay

Seven Tea House

Çay Çayı özgürce ve aceleyle döküp saçma imajını alan Tea Hall Brand, çay tadarken çayı boyamanın unsuru olarak, güçlü ya da zayıf, öngörülemez dönüşen çay demleme süreci kavramı. Çayı mürekkep, parmağı kalem gibi kullanmanın gündelik cazibesi, manzara ile yaşayan çay salonu ailesinin geniş zihnini çiziyor. Orijinal ambalaj tasarımı, hayatı çay ile yaşamanın keyifli zamanlarını ifade eden rahat bir atmosfer sunar.

Marka Tanıtımı

Project Yellow

Marka Tanıtımı Project Yellow, Her Şey Sarı'nın görsel konseptini inşa eden kapsamlı bir sanat projesidir. Temel vizyona göre, çeşitli şehirlerde büyük açık hava gösterileri yapılacak ve aynı anda bir dizi kültürel ve yaratıcı türev üretilecek. Görsel bir IP olarak Project Yellow, insanları unutulmaz kılan birleşik bir anahtar vizyon oluşturmak için çekici bir görsel imaja ve enerjik renk şemasına sahiptir. Büyük ölçekli çevrimiçi ve çevrimdışı tanıtım ve görsel türevlerin çıktıları için uygun, benzersiz bir tasarım projesidir.

Görsel Ip Tasarımı

Project Yellow

Görsel Ip Tasarımı Project Yellow, Her Şey Sarı'nın görsel konseptini inşa eden kapsamlı bir sanat projesidir. Temel vizyona göre, çeşitli şehirlerde büyük açık hava gösterileri yapılacak ve aynı anda bir dizi kültürel ve yaratıcı türev üretilecek. Görsel bir IP olarak Project Yellow, insanları unutulmaz kılan birleşik bir anahtar vizyon oluşturmak için çekici bir görsel imaja ve enerjik renk şemasına sahiptir. Büyük ölçekli çevrimiçi ve çevrimdışı tanıtım ve görsel türevlerin çıktıları için uygun, benzersiz bir tasarım projesidir.

Iç Tasarım

Gray and Gold

Iç Tasarım Gri renk sıkıcı kabul edilir. Ancak bugün bu renk, çatı katı, minimalizm ve yüksek teknoloji gibi tarzlardaki başlıklar arasında yer alıyor. Gri, mahremiyet, biraz huzur ve dinlenme için tercih edilen bir renktir. Çoğunlukla insanlarla çalışan veya bilişsel taleplerle meşgul olanları genel bir iç renk olarak davet eder. Duvarlar, tavan, mobilyalar, perdeler ve zeminler gridir. Grinin tonları ve doygunluğu yalnızca farklıdır. Altın, ek detaylar ve aksesuarlarla eklendi. Resim çerçevesi ile vurgulanır.

Marka Kimliğinin Yeniden Tasarımı

InterBrasil

Marka Kimliğinin Yeniden Tasarımı Markanın yeniden düşünülmesi ve yeniden tasarlanması için ilham, şirketin kültüründeki modernizasyon ve entegrasyondaki değişikliklerdi. Kalbin tasarımı artık markanın dışında olamaz ve hem çalışanlarla hem de müşterilerle dahili olarak bir ortaklığa ilham verir. Faydalar, bağlılık ve hizmet kalitesi arasında entegre bir birlik. Şekilden renklere, yeni tasarım kalbi B'ye entegre etti ve sağlık çarpı T'deki sağlık haçı. Ortada birleştirilen iki kelime, logonun bir kelime, bir sembol gibi görünmesini sağlayarak R ve B'yi kalp.