Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Iç Tasarımı

Yuli Design Studio

Ofis Iç Tasarımı Caddelerde her zaman dikey, yatay ve yanal yönlerde çok fazla dağınık tabela bulunur ve bunlar gerçek mimari çehreyi engeller. Bu, bu tür dış mekan dekoratif eşyalarının getirdiği efektleri iyileştirmek ve yükseltmek için tabela tahtalarının nasıl yeniden tanımlanacağını düşünmeyi teşvik ediyor. İç tasarım noktası, önceki düzeni ayrıştırmaktır. Doğal aydınlatma tanıtıldı. Bir çatı katı, yükseltilmiş alan tarafından inşa edilir. Merdivenlerin değiştirildiği yer. Merdivenlerin bulunduğu yeri değiştirmek dikey hareketlerin süresini kısaltır. Bu, eski sınırların dışında yeni bir olasılık yaratır.

Kuaför

Taipei Eros

Kuaför Kuaför salonları siyah, beyaz ve gri renklerin geometrisine dayanmaktadır. Saç kesme hareketleri, heykelsi varlıkların kitlesine dönüştürülür. Üçgen motif, istifleme, kesme ve dikme eylemleriyle tavandan zemine işlevsel küpleri ve düzlemleri şekillendirir. Bölme hatlarına gömülü ışık çubukları, alçaltılmış tavanın durumunu çözerken ek aydınlatma görevi gören çok sayıda aydınlatma kemerine katkıda bulunur. Uçaklar ve üç boyutluluk arasında serbestçe gidip gelen büyük aynanın yansımasıyla uzanır ve dolanırlar.

Özel Bahçe

Ryad

Özel Bahçe Zorluk, eski bir kır evini modernize etmekten ibaretti ve onu hem mimari hem de peyzaj alanlarında kapsamlı bir şekilde çalışarak bir huzur ve sessizlik alanına dönüştürmekten ibaretti. Cephe yenilendi, kaldırımlarda inşaat işleri yapıldı ve yüzme havuzu ve istinat duvarları inşa edilerek kemerler, duvarlar ve çitler için yeni demirhane işleri yapıldı. Bahçecilik, sulama ve rezervuarın yanı sıra aydınlatma, mobilya ve aksesuarlar da kapsamlı bir şekilde deltildi.

Cafe Ve Restaurant

Roble

Cafe Ve Restaurant Tasarım fikri ABD biftek ve tütsü evlerinden alındı ve ilk aşama araştırma ekibinin bir sonucu olarak araştırma ekibi, altın ve gül ile birlikte siyah ve yeşil gibi koyu renklerdeki ahşap ve deriyi kullanmaya karar verdi. altın, sıcak ve hafif lüks bir ışıkla çekildi. Tasarımın özellikleri, 1200 el yapımı eloksal çelikten oluşan 6 büyük asma avizedir. Birbirinden güzel ve farklı şişelerden oluşan 275 santimetrelik şemsiyeyle örtülü 9 metrelik bar tezgahının yanı sıra herhangi bir desteksiz bar tezgahını kapatıyor.

Arkitektonik Araştırma Ve Geliştirme

Technology Center

Arkitektonik Araştırma Ve Geliştirme Teknoloji Merkezinin arkitektonik projesi, mimari topluluğun çevredeki peyzaja entegrasyonuna kılavuzluk ediyor, sessiz ve hoş bir alan. Bu tanımlayıcı Fikir, topluluğu, plastik ve yapıcı niyetiyle ifade edilen, içinde hareket edecek araştırmacıların gerekli entelektüel daldırmasına yönelik insanileştirilmiş bir dönüm noktası haline getirir. Çatıların içbükey ve dışbükey formdaki çarpıcı ve entegre tasarımı, mimari kompleksin temel özelliklerini tanımlayan vurgulu yatay çizgilere neredeyse dokunur.

Iç Tasarım

Gray and Gold

Iç Tasarım Gri renk sıkıcı kabul edilir. Ancak bugün bu renk, çatı katı, minimalizm ve yüksek teknoloji gibi tarzlardaki başlıklar arasında yer alıyor. Gri, mahremiyet, biraz huzur ve dinlenme için tercih edilen bir renktir. Çoğunlukla insanlarla çalışan veya bilişsel taleplerle meşgul olanları genel bir iç renk olarak davet eder. Duvarlar, tavan, mobilyalar, perdeler ve zeminler gridir. Grinin tonları ve doygunluğu yalnızca farklıdır. Altın, ek detaylar ve aksesuarlarla eklendi. Resim çerçevesi ile vurgulanır.