Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Etiketi

Guapos

Şarap Etiketi Tasarım, şarabın menşe ülkesini tasvir ederek, modern tasarım ile sanattaki İskandinav eğilimleri arasındaki füzyonu hedefliyor. Her kenar kesimi, her bir bağın büyüdüğü rakımı ve üzüm çeşidi için ilgili rengi temsil eder. Tüm şişeler aynı hizaya getirildiğinde, bu şarabı doğuran bölge olan Portekiz'in kuzeyindeki manzaraların şekillerini oluşturur.

Eski Kale Restorasyonu

Timeless

Eski Kale Restorasyonu İşletme sahibi, eski İskoç asaletinin orijinal zevkini ve modern yaşamla uyumlu bir şekilde yeniden canlandırmak için Nisan 2013'te İskoçya'daki Crawfordton House'u satın aldı. Antik kalenin özellikleri ve tarihi birikintileri orijinal lezzetiyle korunmuştur. Farklı yüzyılların tasarım estetiği ve bölgesel kültürü, aynı mekanda sanatsal kıvılcımlar ile çarpışıyor.

Dergi Kapağı

TimeFlies

Dergi Kapağı Ana fikir, geleneksel müşteri dergilerinin arasından sıyrılmaktı. Her şeyden önce, sıra dışı kapak sayesinde. Nordica havayolu için TimeFlies dergisinin ön kapağı çağdaş Estonya tasarımına sahiptir ve her sayının kapağındaki derginin başlığı, öne çıkan çalışmanın yazarı tarafından el yazısıyla yazılmıştır. Dergi kapaklarının modern ve minimalist tasarımı, yeni havayolunun yaratıcılığını, Estonya doğasının çekiciliğini ve genç Estonyalı tasarımcıların başarısını hiçbir ek kelime olmadan aktarıyor.

Sosyal Medya Dijital Yemek Tarifleri

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Sosyal Medya Dijital Yemek Tarifleri Unilever Food Solutions, yerleşik Şef Heidi Heckmann'ı (Bölgesel Müşteri Şefi, Cape Town) Robertsons Spice Serisini kullanarak 11 benzersiz Baharat Karışımı tarifi yaratması için görevlendirdi. "Yolculuğumuz, Sizin Keşfiniz" kampanyasının bir parçası olarak fikir, eğlenceli bir Facebook kampanyası için bu malzemeleri kullanarak benzersiz görseller ve tasarımlar yaratmaktı. Her hafta Şef Heidi'nin benzersiz Baharat Karışımları, medya açısından zengin Facebook Kanvas Gönderileri olarak yayınlandı. Bu tariflerin her biri, UFS.com web sitesinde iPad ile indirilebilir.

Sanat Enstalasyon Tasarımı

Kasane no Irome - Piling up Colors

Sanat Enstalasyon Tasarımı Japon Dansından bir yerleştirme tasarımı. Japonlar, kutsal şeyleri ifade etmek için eski zamanlardan beri renkleri biriktiriyorlar. Ayrıca kağıdın kare silüetlerle istiflenmesi kutsal derinliği temsil eden bir şey olarak kullanılmıştır. Nakamura Kazunobu, motif olarak kare şeklinde "yığılmış" bir şekilde çeşitli renklere geçerek atmosferi değiştiren bir mekan tasarladı. Dansçıların üzerinde merkezlenen havada uçuşan paneller, sahne alanı üzerinden gökyüzünü kaplayarak, boşluktan geçen ışığın paneller olmadan görülemeyen görünümünü tasvir ediyor.

Kekler Için Hediye Paketleme

Marais

Kekler Için Hediye Paketleme Pastalar için hediye paketleme (finansçı). Resim 15 pasta boyutundaki kutuyu (İki oktav) göstermektedir. Genellikle, hediye kutuları tüm kekleri düzgün bir şekilde sıralar. Ancak, ayrı ayrı paketlenmiş kek kutuları farklıdır. Yalnızca tek bir tasarıma odaklanarak maliyetleri düşürdüler ve altı yüzeyi de kullanarak her tür klavyeyi yeniden oluşturabildiler. Bu tasarımı kullanarak, küçük klavyelerden tam 88 tuşlu kuyruklu piyanolara ve hatta daha büyük klavyelere kadar herhangi bir klavye boyutu oluşturabilirler. Örneğin, 13 tuşluk bir oktav için 8 kek kullanırlar. Ve 88 tuşlu bir kuyruklu piyano, 52 keklik bir hediye kutusu olur.