Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tırmanma Kulesi

Wisdom Path

Tırmanma Kulesi Çalışmayan su kulesinin yeniden tırmanma duvarı haline gelmesi için Atölye yönetimi tarafından karar verildi. Çevresindeki en yüksek nokta olmak, Atölye'nin dışında gayet iyi görülebilir. Senezh Gölü, Atölye bölgesi ve etrafındaki çam ormanının doğal manzarasına sahiptir. Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, gözlem noktası olan kulenin en tepesine tören tırmanışına katılırlar. Kule etrafındaki sarmal hareket, deneyim kazanma sürecinin bir sembolüdür. Ve en yüksek nokta, sonunda bilgelik taşına dönüşen yaşam deneyiminin bir sembolüdür.

Satranç Çubuğu Kek Ambalajı

K & Q

Satranç Çubuğu Kek Ambalajı Bu, unlu mamuller (çubuk kekler, finansörler) için bir ambalaj tasarımıdır. Uzunluk / genişlik oranı 8: 1 olan bu kolların kenarları son derece uzundur ve dama tahtası deseniyle kaplıdır. Model, aynı zamanda manşonun içeriğinin görülebildiği merkezi olarak yerleştirilmiş bir pencereye sahip olan ön tarafa doğru devam eder. Bu hediye setinde bulunan sekiz kolun tamamı hizalandığında, bir satranç tahtasının güzel damalı deseni ortaya çıkar. K & amp; Q, özel günlerinizi bir kral ve kraliçenin çay saati kadar zarif kılar.

Gofret Kek Ambalajı

Miyabi Monaka

Gofret Kek Ambalajı Bu, fasulye reçeli ile doldurulmuş gofret keki için bir ambalaj tasarımıdır. Paketler, bir Japon odasını çağrıştıracak şekilde tatami motifleriyle tasarlanmıştır. Paketlere ek olarak bir kılıf tarzı paket tasarımı da ortaya çıkardılar. Bu, (1) geleneksel bir şömineyi, bir çay salonunun benzersiz bir özelliğini göstermeyi ve (2) 2-mat, 3-mat, 4.5-mat, 18-mat ve diğer çeşitli boyutlarda çay odaları oluşturmayı mümkün kıldı. Paketlerin sırtları ayrı olarak satılabilmesi için tatami motifi dışında desenlerle süslenmiştir.

Fotoğraf Sanatı

Forgotten Paris

Fotoğraf Sanatı Unutulmuş Paris, Fransız başkentinin eski yeraltı bölgelerinin siyah beyaz fotoğraflarıdır. Bu tasarım, az sayıda insanın yasa dışı ve erişilmesi zor olduğu için bildiği yerlerin bir repertuarıydı. Matthieu Bouvier, bu unutulmuş geçmişi keşfetmek için on yıldır bu tehlikeli yerleri araştırıyor.

Paketlenmiş Kokteyller

Boho Ras

Paketlenmiş Kokteyller Boho Ras, en kaliteli yerel Hint içkileriyle hazırlanan paketlenmiş kokteyller satmaktadır. Ürün, alışılmadık sanatsal yaşam tarzını yakalayan Bohem bir hava taşıyor ve ürünün görselleri, tüketicinin kokteyli içtikten sonra aldığı vızıltıların soyut tasviri. Global ve Yerel'in buluştuğu ve ürün için Glocal vibe oluşturmak için birleştikleri orta noktaya mükemmel bir şekilde ulaşmayı başardı. Boho Ras, 200 ml'lik şişelerde saf alkollü içkiler ve 200ml ve 750 ml'lik şişelerde paketlenmiş kokteyller satmaktadır.

Podcast

News app

Podcast News, sesli bilgiler için bir röportaj uygulamasıdır. Bilgi bloklarını göstermek için resimlerle iOS elma düz tasarımından ilham almıştır. Görsel olarak arka plan, blokların öne çıkmasını sağlamak için bir elektrik mavisi rengine sahiptir. Amaç, kullanıcının dikkatini dağıtmadan veya kaybetmeden uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak olan çok az grafik öğesi vardır.