Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mesaj Kartı

Pop-up Message Card “Leaves”

Mesaj Kartı Yapraklar, açılır yaprak motifleri içeren mesaj kartlarıdır. Mevsimlik yeşile etkileyici bir dokunuşla mesajlarınızı aydınlatın. Dört zarflı dört farklı karttan oluşan bir set halinde gelir. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “ZOO”

Takvim ZOO kağıt el sanatları kitinin montajı kolaydır. Tutkal veya makas gerekmez. Aynı işarete sahip parçaları bir araya getirerek monte edin. Her hayvan iki aylık bir takvim olacaktır. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “Safari”

Takvim Safari, kağıt yapımı bir hayvan takvimidir. Yanlarda 2 aylık takvimlerle 6 sayfayı çıkarın ve monte edin. Vücudu ve eklem bölümlerini kırışıklıklar boyunca katlayın, eklemlerdeki işaretlere bakın ve gösterildiği gibi birbirine takın. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “Flowers”

Takvim Bir oda tasarlayın, mevsimleri getirin - Çiçekler takvimi, 12 farklı çiçekten oluşan bir vazo tasarımıyla birlikte gelir. Mevsimsel bir çiçekle hayatınızı her ay aydınlatın. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Takvim Portal sitesinin tanıtım takvimi olan goo (http://www.goo.ne.jp), her ay için kağıdın bir cebe dönüştüğü, kartvizitlerinizi, notlarınızı ve faturalarınızı saklamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan işlevsel bir takvimdir. . Tema, goo ve kullanıcıları arasındaki bağı göstermek için Red String'dir. Cebin her iki ucu aslında tasarımın en önemli noktası haline gelen kırmızı dikişlerle tutulur. Hoş bir ifade biçimine sahip bir takvim, tam 2014 için doğru.

Takvim

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Takvim Sizinle kasabalar inşa ediyoruz. NTT East Japan Kurumsal Satış Promosyonunun ilettiği mesaj bu masa takviminde yer almaktadır. Takvim sayfalarının üst kısmı renkli binalardan kesilir ve üst üste binen sayfalar mutlu bir kasaba oluşturur. Bu, her ay bina çizgisinin manzarasını değiştirmenin keyfini çıkarabileceğiniz ve tüm yıl boyunca mutlu kalmanız için sizi dolduran bir takvim.