Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konsol

Qadem Hooks

Konsol Qadem Kancaları tabiattan esinlenerek yapılmış ve konsol işlevi gören bir sanat eseridir. Yeşile boyanmış çeşitli eski kancaların köyden köye buğday naklinde kullanılan Qadem (eski bir katır semeri sırtlığı) ile birlikte çalışılması ile oluşturulmuştur. Kancalar eski bir döven üzerine oturtulmuş ve en üste bir cam panel yerleştirilmiştir.

Saat Kadranı Koleksiyonu

TTMM (after time)

Saat Kadranı Koleksiyonu ttmm saat kadranı uygulamaları koleksiyonu sunmaktadır. Pebble ve Kreyos gibi 144x168 piksel ve siyah beyaz akıllı saatler için tasarlanmıştır. Burada basit, zarif ve estetik saat kadranı seçenekleri bulacaksınız. Saf enerjiden oluştukları için gerçek bir cisimden çok bir hayalete benzerler. Bu saatler bulabileceğiniz en ekonomik ve çevre dostu saatlerdir.

Araştırma Markalama

Pain and Suffering

Araştırma Markalama Bu tasarım değişik katmanlardaki ıstırabı araştırmaktadır: felsefi, sosyal, tıbbi ve bilimsel. Istırap ve acının felsefi ve bilimsel pek çok yüzü ve şekli olduğunu düşündüğüm için insandaki ıstırap ve acıyı temel aldım. Tabiat ile yaşananla, insan ilişkileri içinde yaşanan arasındaki benzerlikleri araştırdım ve bu araştırmalarıma dayanarak ıstırap ve ıstırap çeken ile acı ve acı çeken arasındaki ortak ilişkileri temsil eden karakterler yarattım. Bu tasarım izleyicinin denek olduğu bir denemedir.

Giriş Masası

organica

Giriş Masası ORGANİCA Fabrizio’nun felsefi bir tasviri olup, tüm parçaların birleşerek hayat verdiği herhangi bir canlı yapıyı simgelemektedir. Tasarım insan vücudunun karmaşıklığını temel almış ve ön tasarım olarak insan vücudunu seçmiştir. İzleyici ulvi bir yolculuğa çıkarılmaktadır. Yolculuğun çıkış kapısı akciğerler olarak algılanan iki büyük tahta şekil olup, daha sonra omurgaya benzeyen bir alüminyum şaft ve bağlantı parçaları gelmektedir. İzleyici damarlara benzeyen ve bir organ olarak algılanabilen kıvrık boruları fark edecek ve en sonunda güzel bir sertleştirilmiş cama ulaşacak, sağlam ama kırılgan, tıpkı insan derisi gibi.

Saat Kadranı Uygulamaları

genuse

Saat Kadranı Uygulamaları Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine uygulamaları I’m Watch cihazı için özel olarak türetilmiş saat kadranı uygulamalarıdır. Uygulamalar orijinal, basit ve güzel olup, geleceğe yönelikten bilim kurguya ve dijital dünyaya uzanmaktadır. Tüm kadran grafikleri I’m Watch renk kataloğunda yer alan 9 renkte olabilmektedir. Şimdi zamanı yeni bir şekilde göstermenin, okumanın ve anlamanın muhteşem anıdır. www.genuse.eu