Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti

Hairchitecture

Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti HAIRCHITECTURE, bir kuaför - Gijo ve bir grup mimar - FAHR 021.3 arasındaki ilişkiden kaynaklanmaktadır. Guimaraes 2012'de Avrupa Kültür Başkenti tarafından motive edilen, iki yaratıcı metodoloji olan Mimarlık ve Saç Modeli'ni birleştirmek için bir fikir öneriyorlar. Brütalist mimari temasıyla sonuç, mimari yapılarla mutlak bir birliktelik içinde bir başkalaşım saçını ifade eden şaşırtıcı yeni bir saç modeli. Sunulan sonuçlar, güçlü bir çağdaş yorumla cesur ve deneysel niteliktedir. Takım çalışması ve beceri, görünüşte sıradan bir saç haline getirmek için çok önemliydi.

Albüm Kapak Resmi

Haezer

Albüm Kapak Resmi Haezer sağlam bas sesi ile tanınır, epik kırılmalar ve iyi cilalanmış efektler. Bu, sadece düz ileri dans müziği olarak ortaya çıkan ses türüdür, ancak daha yakından incelendiğinde veya dinlendiğinde, bitmiş ürün içinde birden fazla frekans katmanı keşfetmeye başlayacaksınız. Yaratıcı konsept ve uygulama için zorluk, Haezer olarak bilinen ses deneyimini simüle etmekti. Sanat eseri tarzı hiç de tipik dans müziği tarzı değildir, bu nedenle Haezer'i kendine özgü bir tür haline getirir.

Dvd Kutusu

Paths of Light

Dvd Kutusu Zina Caramelo'nun kısa animasyon Yollarını tutmanın en iyi yolu, DVD'nin eşleşmesi için güzel bir kasaya sahip olmasını sağlamaktı. Ambalaj aslında ormandan koparılmış ve bir CD oluşturmak için kalıplanmış gibi görünüyor. Dış tarafta, neredeyse kasanın yanında büyüyen küçük ağaçlar gibi görünen çeşitli çizgiler görülüyor. Ahşap dış kısım da ona son derece doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Işık Yolları, 1990'larda birçok CD için gördüğü, genellikle içindeki içeriği açıklamak için bir kağıt paketi ile temel plastikten oluşan vakalardan gelen aşırı bir güncellemedir (JD Munro'dan metin)

Marka Kimliği

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Marka Kimliği BIA, ülkeleri, düşünceleri ve hayalleri uçuran, insanları, hatıraları, işletmeleri ve şirketleri taşıyan bir doğa pilotu olan Atlantik Gökyüzünün bir yerel kuş sembolüdür. SATA'da BIA, her zaman bir Atlantik mücadelesinde Takımadaların dokuz adasının birliğini sembolize edecek: Azorların adını Dünyaya alın ve Dünyayı Azorlar'a getirin. BIA - Mavi Adalar Açor - yeniden keşfedilmiş bir açor kuşu, düz çizgili, prototiplerin fütürizminden esinlenerek, Azor Adaları'nın dokuz adası gibi asimetrik, farklı ve renkli benzersiz genetik kodu üzerine inşa edildi.

Hediye Kutusu

Jack Daniel's

Hediye Kutusu Jack Daniel's Tennessee Viski için lüks hediye kutusu, içinde bir şişe içeren normal bir kutu değildir. Bu benzersiz ambalaj yapısı, harika tasarım özelliği ve aynı zamanda güvenli şişe teslimatı için geliştirilmiştir. Büyük açık pencereler sayesinde tüm kutuyu görebiliyoruz. Doğrudan kutudan gelen ışık, viskinin orijinal rengini ve ürünün saflığını vurgular. Kutunun iki tarafı açık olmasına rağmen burulma sertliği mükemmeldir. Hediye kutusu tamamen kartondan yapılmıştır ve sıcak damgalama ve kabartma elemanları ile tam mat lamine edilmiştir.

Organik Mobilya Ve Heykel

pattern of tree

Organik Mobilya Ve Heykel İğne yapraklı kısımları verimsiz bir şekilde kullanan bir bölme önerisi; yani, gövdenin üst yarısının ince kısmı ve köklerin düzensiz şekilli kısmı. Yıllık organik halkalara dikkat ettim. Bölmenin örtüşen organik kalıpları, inorganik bir alanda rahat bir ritim yarattı. Bu malzeme döngüsünden doğan ürünlerle, organik mekansal yönelim tüketici için bir olasılık haline gelir. Dahası, her ürünün benzersizliği onlara çok daha yüksek bir değer verir.