Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

George

Restoran George kavramı, "müşterinin anılarıyla birlikte tasarlanmış bir yemek yemeğidir". Müşteri New York'ta yaşarken Amerikan kültürünü ve modern mimari tarihini yücelten, yemek ve içki partileri gibi günlük olayların rasgele tadını çıkarabileceği bir yerdir. Bu nedenle, restoran, bir bütün olarak, New York'taki miras restoranı imajına inşa edilmiştir, ek binalar yavaş yavaş yapılmış ve tarihi bir geçmiş duygusu göstermektedir. Bu, yukarıda bahsedilen konsepti dahil etmek içindir ve bu binanın potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı başardık.

Iç Tasarım

CRONUS

Iç Tasarım Bu üyelerin bar salonu, şık şehir geceleri geçirmeye hevesli yöneticileri hedefliyor. Üye olmak isteyenler ve bu barı kullanmak isteyenler için özel ve sıradışı bir şeyler hissedeceğinizi söylemeye gerek yok. Dahası, burayı kullanmaya başladığınızda, kullanılabilirlik ve rahatlık, operasyon formu için büyük bir öneme sahip olacaktır. Yukarıda bahsedilen bu iki yönü oldukça tuhaf bulabilirsiniz ve tam olarak doğru teması vermek bizim görevimizdi. Gerçekten de, bu "iki yön", bu bar salonunu tasarlarken anahtar sözcük oldu.

Japon Pirzola Restoranı

Saboten Beijing the 1st

Japon Pirzola Restoranı Bu, Çin'in ilk amiral gemisi restoranı olan Saboten adlı bir Japon pirzola restoran zinciridir. Japon kültürünün yabancı ülkeler tarafından kabul edilmesini kolaylaştırmak için geleneğimizin deformasyonu ve iyi yerelleştirme şarttır. Burada, restoran zincirinin gelecekteki vizyonlarını inceleyerek, Çin'e ve yurt dışına açıldığında faydalı kılavuzlar haline gelecek tasarımlar yaptık. Daha sonra zorluklarımızdan biri, yabancıların tercih ettiği “Japon imajı” nın doğru anlayışını kavramak oldu. Esas olarak “geleneksel Japonya” ya odaklandık. Nasıl dahil edeceğimiz konusunda çaba sarf ediyoruz.

Üniversite Iç Tasarımı

TED University

Üniversite Iç Tasarımı Modern bir tasarım anlayışıyla tasarlanan TED Üniversitesi mekanları, TED kurumunun ilerici ve çağdaş yönünü yansıtıyor. Modern ve Hammaddeler, teknolojik altyapı ve aydınlatma ile birleştirilir. Bu noktada daha önce yaşanmamış uzay konvansiyonları ortaya konuyor. Üniversite alanları için yeni bir vizyon yaratıldı.

Ofis Alanı Iç Tasarımı

Infibond

Ofis Alanı Iç Tasarımı Shirli Zamir Design Studio, Infibond'un Tel Aviv'deki yeni ofisini tasarladı. Şirketin ürünüyle ilgili araştırmanın ardından fikir, gerçekliği hayal gücünden, insan beyninden ve teknolojiden ayıran ince sınır hakkında sorular soran ve tüm bunların nasıl bağlantılı olduğunu bulan bir çalışma alanı yaratmaktı. Stüdyo, alanı tanımlayacak hacim, çizgi ve boşluk kullanımının doğru dozajlarını araştırdı. Ofis planı yönetici odaları, toplantı odaları, resmi salonlar, kafeterya ve açık kabin, kapalı telefon kulübesi odaları ve açık çalışma alanından oluşmaktadır.

Misafirhane Mimarisi Tasarımı

Barn by a River

Misafirhane Mimarisi Tasarımı "Nehir kenarındaki ahır" projesi, ekolojik katılımı temel alarak yerleşik alanı yaratma zorluğunu karşılar ve mimarinin ve manzaranın iç içe geçme sorununun belirli yerel çözümlerini önerir. Evin geleneksel arketipi, formlarının münzeviliğine getirilmiştir. Çatının sedir kiremiti ve yeşil şist duvarları, binayı insan yapımı peyzajın çimen ve çalıları arasında gizler. Cam duvarın arkasında kayalık nehir kenarı görünmektedir.