Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Avlu Ve Bahçe Tasarımı

Shimao Loong Palace

Avlu Ve Bahçe Tasarımı Doğal ve akıcı bir dil kullanılarak peyzajın mantıklı bir şekilde düzenlenmesi, avlu birden çok boyutta birbirine bağlanmış, iç içe geçmiş ve sorunsuz bir şekilde dönüştürülmüştür. Dikey stratejiyi ustaca kullanarak, 4 metrelik yükseklik farkı, projenin öne çıkan özelliği ve özelliği olarak tersine çevrilerek, çok seviyeli, sanatsal, canlı, doğal bir avlu manzarası oluşturacak.

Iskele Tadilatı

Dongmen Wharf

Iskele Tadilatı Dongmen rıhtımı, Çengdu'nun ana nehri üzerindeki bin yıllık bir iskeledir. Son "eski şehir yenileme" turu nedeniyle, bölge temelde yıkılmış ve yeniden inşa edilmiştir. Proje, temelde ortadan kaybolan bir kent kültür alanında sanat ve yeni teknolojinin müdahalesiyle görkemli bir tarihi tabloyu yeniden sunmak ve uzun uyuyan kentsel altyapıyı aktif hale getirmek ve kentsel kamusal alana yeniden yatırım yapmaktır.

Otel

Aoxin Holiday

Otel Otel, tasarımı yerel şarap mağarasından esinlenen, şarabıyla tanınan bir şehir olan Sichuan Eyaleti, Luzhou'da yer almaktadır. Lobi, görsel bağlantısı ile mağara konseptini ve yerel kentsel dokuyu iç otele doğru genişleten ve böylece ayırt edici bir kültürel taşıyıcı oluşturan doğal mağaranın yeniden inşasıdır. Yolcunun otelde kalırken verdiği hislere değer veriyor ve aynı zamanda malzemenin dokusunun ve yaratılan atmosferin daha derin bir seviyede algılanabileceğini umuyoruz.

Konut Ev

Soulful

Konut Ev Tüm alan sakinliğe dayanıyor. Tüm arka plan renkleri açık, gri, beyaz vs.'dir. Alanı dengelemek için, boşlukta bazı dokulu metal süslemeler gibi benzersiz baskılara sahip yastıklar gibi koyu kırmızı gibi bazı yüksek düzeyde doygun renkler ve bazı katmanlı dokular görünür. . Fuayede muhteşem renkler olurken, mekana uygun sıcaklığı da katıyorlar.

Perakende Alanı Iç Tasarımı

Studds

Perakende Alanı Iç Tasarımı Studds Accessories Ltd, iki tekerlekli kask ve aksesuar üreticisidir. Studds kaskları geleneksel olarak çok markalı satış noktalarında satılıyordu. Dolayısıyla hak ettiği bir marka kimliği oluşturma ihtiyacı doğdu. D'art, ürünlerin sanal gerçekliği, interaktif dokunmatik ekran masaları ve kask sanitasyon makineleri gibi yenilikçi temas noktaları içeren mağazayı kavramsallaştırdı. bir sonraki seviyeye.

Cafe Iç Tasarımı

Quaint and Quirky

Cafe Iç Tasarımı Quaint & Quirky Dessert House, lezzetli ikramları doğru bir şekilde yansıtan bir doğa dokunuşuyla modern çağdaş havayı gösteren bir projedir. Ekip, gerçekten benzersiz bir mekan yaratmak istiyor ve ilham almak için kuş yuvasına baktılar. Konsept daha sonra mekanın merkezi özelliği olarak hizmet veren bir oturma bölmeleri koleksiyonuyla hayata geçirildi. Paylaşılan tüm bölmelerin canlı yapısı ve renkleri, ortama dikkat çekici bir dokunuş katarken bile zemin ve asma katı birbirine bağlayan bir bütünlük hissi yaratmaya yardımcı oluyor.