Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Anında Doğal Dudak Büyütme Cihazı

Xtreme Lip-Shaper® System

Anında Doğal Dudak Büyütme Cihazı Xtreme Lip-Shaper® Sistemi, dünyada klinik olarak kanıtlanmış ilk güvenli kozmetik ev kullanımı dudak büyütme cihazıdır. Dudakları anında şekillendirmek ve büyütmek için gelişmiş dudak şekillendirici teknolojisiyle birleştiğinde 3.500 yıllık bir Çin 'çukurluğu' yöntemi - başka bir deyişle emme - kullanır. Tasarım, Angelina Jolie gibi nefes kesen tek loblu ve çift loblu alt dudak yaratır. Kullanıcılar üst veya alt dudağı ayrı ayrı geliştirebilir. Tasarım ayrıca Cupid'in yayının kemerlerini yükseltmek, yaşlanan ağzın köşelerini kaldırmak için dudak çukurlarını doldurmak için inşa edilmiştir. Her iki cinsiyet için de uygundur.

Köpek Tuvaleti

PoLoo

Köpek Tuvaleti PoLoo, dışarıda hava kötü olsa bile köpeklerin huzur içinde kaka yapmasına yardımcı olan otomatik bir tuvalettir. 2008 yazında, 3 aile köpeği ile bir yelken tatili sırasında kalifiye bir denizci olan Eliana Reggiori, PoLoo'yu tasarladı. Arkadaşı Adnan Al Maleh ile sadece köpeklerin yaşam kalitesine yardımcı olacak değil, aynı zamanda yaşlı, engelli ve kış döneminde evden çıkamayan sahiplerine de iyileştirecek bir şeyler tasarladı. Otomatik, kokusuz ve kullanımı kolay, taşıması, temizlemesi ve dairelerde yaşayanlar, karavan ve tekne sahipleri, otel ve tatil köyleri için ideal.

Kuş Yuvası

Domik Ptashki

Kuş Yuvası Tekdüze yaşam tarzı ve Doğa ile sürdürülebilir etkileşim eksikliği nedeniyle, kişi hayattan sonuna kadar zevk almasına izin vermeyen sürekli bir çöküş ve iç tatminsizlik durumunda yaşar. Algılama sınırlarını genişleterek ve İnsan-Doğa etkileşiminin yeni deneyimleri kazanarak düzeltilebilir. Neden kuşlar? Şarkıları insan ruh sağlığını olumlu etkiler, ayrıca kuşlar çevreyi böcek zararlılarından korur. Domik Ptashki projesi, kuşları gözlemleyerek ve onlara özen göstererek yararlı bir mahalle oluşturmak ve kuş bilimci rolünü denemek için bir fırsattır.

Evcil Hayvan Bakım Robotu

Puro

Evcil Hayvan Bakım Robotu Tasarımcının amacı, tek kişilik evlerde köpek yetiştirme konusundaki sorunları çözmekti. Köpek hayvanlarının anksiyete bozuklukları ve fizyolojik sorunları, bakıcıların uzun süreli yokluğundan kaynaklanmaktadır. Küçük yaşam alanları nedeniyle bakıcılar, refakatçi hayvanlarla yaşam ortamını paylaşarak sağlık sorunlarına neden oluyordu. Tasarımcı, ağrı noktalarından esinlenerek, 1. evcil hayvanlarla oyun oynayan ve ikramlar fırlatarak etkileşime giren, 2. iç mekan aktivitelerinden sonra tozları ve kırıntıları temizleyen ve 3. evcil hayvanlar aldığında kokuları ve saçları alan bir bakım robotu geliştirdi. dinlenme.

Kedi Mobilya Modülü

Polkota

Kedi Mobilya Modülü Bir kediniz varsa, muhtemelen onun için bir ev seçerken bu üç sorundan en az ikisini yaşamışsınızdır: estetik, sürdürülebilirlik ve rahatlık eksikliği. Ancak bu askılı modül, üç faktörü birleştirerek bu sorunları çözer: 1) Minimalizm tasarımı: biçimin basitliği ve renk tasarımının değişkenliği; 2) Çevre dostu: odun atıkları (talaş, talaş) kedinin ve sahibinin sağlığı için güvenlidir; 3) Evrensellik: Modüller birbirleriyle birleştirilerek evinizin içinde ayrı bir kedi dairesi oluşturmanıza olanak tanır.

Köpek Tasması

Blue

Köpek Tasması Bu sadece bir Köpek Tasması değil, çıkarılabilir kolyeli bir Köpek Tasması. Frida sağlam pirinçle kaliteli deri kullanıyor. Bu parçayı tasarlarken, köpek tasma takarken kolyeyi takmanın basit ve güvenli bir yolunu düşünmesi gerekiyordu. Tasmanın da kolye olmadan lüks bir his uyandırması gerekiyordu. Çıkarılabilir bir kolye olan bu tasarım ile sahibi dilediği zaman köpeğini süsleyebiliyor.