Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kedi Yatağı

Catzz

Kedi Yatağı Catzz kedi yatağı tasarlanırken ilham, hem kedilerin hem de sahiplerinin ihtiyaçlarından alındı ve işlev, sadelik ve güzelliği bir araya getirme ihtiyacı vardı. Kedileri gözlemlerken, benzersiz geometrik özellikleri temiz ve tanınabilir forma ilham verdi. Bazı karakteristik davranış kalıpları (örneğin kulak hareketi) kedinin kullanıcı deneyimine dahil edildi. Ayrıca, sahipleri göz önünde bulundurarak amaç, kişiselleştirebilecekleri ve gururla sergileyebilecekleri bir mobilya parçası yaratmaktı. Üstelik kolay bakım sağlamak da önemliydi. Şık, geometrik tasarım ve modüler yapı tüm bunları mümkün kılar.

Lüks Mobilya

Pet Home Collection

Lüks Mobilya Pet Home Collection, dört ayaklı arkadaşların ev ortamındaki davranışlarının dikkatli bir şekilde gözlemlenmesinden sonra geliştirilen bir evcil hayvan mobilyasıdır. Tasarım kavramı, ergonomi ve güzelliktir; burada iyilik, hayvanın ev ortamında kendi alanında bulduğu denge anlamına gelir ve tasarım, evcil hayvanlarla birlikte yaşama kültürü olarak tasarlanır. Dikkatli bir malzeme seçimi, her bir mobilya parçasının şeklini ve özelliklerini vurgular. Güzellik ve işlev özerkliğine sahip olan bu nesneler, evcil hayvan içgüdülerini ve ev ortamının estetik ihtiyaçlarını karşılar.

Evcil Hayvan Taşıyıcı

Pawspal

Evcil Hayvan Taşıyıcı Pawspal Pet taşıyıcı enerji tasarrufu sağlar ve evcil hayvan sahibinin hızlı teslimat yapmasına yardımcı olur. Tasarım konsepti için, sevimli evcil hayvanlarını istedikleri yere götürebilecekleri Space Shuttle'dan ilham alan Pawspal evcil hayvan taşıyıcı. Ve eğer bir evcil hayvanı daha varsa, üstte bir tane daha yerleştirebilir ve taşıyıcıları çekmek için tekerlekleri altta birleştirebilirler. Bunun yanı sıra Pawspal, evcil hayvanlar için rahat ve USB C ile şarj edilmesi kolay dahili havalandırma fanı ile tasarlamıştır.

Kesmeşeker

Two spoons of sugar

Kesmeşeker Çay veya kahve sadece susuzluğu gidermek için degil keyif için içilir. Bu bir paylaşma seremonisidir. Kahve veya çayınıza şeker atmak Romen Rakamlarını hatırlamak kadar kolay olabilir. Kaç kaşık şeker atacaksanız şekerden yapılmış bu üç rakamdan birini seçerek sıcak veya soğuk içeceğinize atabilirsiniz. Tek bir hareket ve amacınıza ulaştınız. Kaşık yok, ölçü yok. Bu kadar basit.

Anında Doğal Dudak Büyütme Cihazı

Xtreme Lip-Shaper® System

Anında Doğal Dudak Büyütme Cihazı Xtreme Lip-Shaper® Sistemi, dünyada klinik olarak kanıtlanmış ilk güvenli kozmetik ev kullanımı dudak büyütme cihazıdır. Dudakları anında şekillendirmek ve büyütmek için gelişmiş dudak şekillendirici teknolojisiyle birleştiğinde 3.500 yıllık bir Çin 'çukurluğu' yöntemi - başka bir deyişle emme - kullanır. Tasarım, Angelina Jolie gibi nefes kesen tek loblu ve çift loblu alt dudak yaratır. Kullanıcılar üst veya alt dudağı ayrı ayrı geliştirebilir. Tasarım ayrıca Cupid'in yayının kemerlerini yükseltmek, yaşlanan ağzın köşelerini kaldırmak için dudak çukurlarını doldurmak için inşa edilmiştir. Her iki cinsiyet için de uygundur.

Köpek Tuvaleti

PoLoo

Köpek Tuvaleti PoLoo, dışarıda hava kötü olsa bile köpeklerin huzur içinde kaka yapmasına yardımcı olan otomatik bir tuvalettir. 2008 yazında, 3 aile köpeği ile bir yelken tatili sırasında kalifiye bir denizci olan Eliana Reggiori, PoLoo'yu tasarladı. Arkadaşı Adnan Al Maleh ile sadece köpeklerin yaşam kalitesine yardımcı olacak değil, aynı zamanda yaşlı, engelli ve kış döneminde evden çıkamayan sahiplerine de iyileştirecek bir şeyler tasarladı. Otomatik, kokusuz ve kullanımı kolay, taşıması, temizlemesi ve dairelerde yaşayanlar, karavan ve tekne sahipleri, otel ve tatil köyleri için ideal.