Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Televizyon

XX250

Led Televizyon Çerçevesiz Vestel TV serisi elektronik tüketicilerinin en üst kesimi için üretilmiştir. Alüminyum bezel ekranı neredeyse görünmeyecek incelikte bir çerçeve gibi tutmaktadır. Parlak ince çerçeve aşırı doymuş pazarda ürüne seçkin bir görünüm kazandırmaktadır. Ekran ince bir metal çerçeve içine alınmış parlak ve bütünsel yüzeyi ile diğer normal LED televizyonlardan önemli ölçüde ayrılmaktadır. Ekranın altındaki parlak alüminyum parça televizyonu ayaklığından ayırırken ürüne çekicilik kazandırmaktadır.

Proje Adı : XX250, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Televizyon

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.