Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Albüm Kapak Resmi

Haezer

Albüm Kapak Resmi Haezer sağlam bas sesi ile tanınır, epik kırılmalar ve iyi cilalanmış efektler. Bu, sadece düz ileri dans müziği olarak ortaya çıkan ses türüdür, ancak daha yakından incelendiğinde veya dinlendiğinde, bitmiş ürün içinde birden fazla frekans katmanı keşfetmeye başlayacaksınız. Yaratıcı konsept ve uygulama için zorluk, Haezer olarak bilinen ses deneyimini simüle etmekti. Sanat eseri tarzı hiç de tipik dans müziği tarzı değildir, bu nedenle Haezer'i kendine özgü bir tür haline getirir.

Proje Adı : Haezer , Tasarımcıların adı : Chris Slabber, Müşterinin adı : CS Design & Illustration.

Haezer  Albüm Kapak Resmi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.