Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Küpe Ve Yüzük

Vivit Collection

Küpe Ve Yüzük Doğada bulunan formlardan esinlenen Vivit Collection, uzun şekiller ve dönen çizgilerden ilginç ve meraklı bir algı yaratır. Canlı parçalar, dış yüzlerinde siyah rodyum kaplamalı bükülmüş 18 ayar sarı altın yapraklardan oluşur. Yaprak şeklindeki küpeler kulak memelerini çevreler, böylece doğal hareketleri siyah ve altın arasında ilginç bir dans yaratır - altındaki sarı altınları gizler ve ortaya çıkarır. Formların sinüositesi ve bu koleksiyonun ergonomik özellikleri, büyüleyici bir ışık, gölge, parlama ve yansıma oyunu sunar.

Proje Adı : Vivit Collection, Tasarımcıların adı : Brazil & Murgel, Müşterinin adı : Brazil & Murgel.

Vivit Collection Küpe Ve Yüzük

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.