Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Web Sitesi

Illusion

Web Sitesi Scene 360 dergisi 2008 yılında Illusion'u piyasaya sürdü ve 40 milyondan fazla ziyaretle hızla en başarılı projesi oldu. Web sitesi, sanat, tasarım ve filmde inanılmaz kreasyonlar sunmaya adanmıştır. Hiperrealist dövmelerden çarpıcı manzara fotoğraflarına kadar, gönderi seçimi genellikle okuyucuların "WOW!" Demesini sağlayacaktır.

Proje Adı : Illusion, Tasarımcıların adı : Adriana de Barros, Müşterinin adı : Illusion.

Illusion Web Sitesi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.