Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Açık Sofra Sistemi

Osoro

Açık Sofra Sistemi OSORO'nun yenilikçi karakteri, yüksek dereceli vitrifiye porselenin kalitesini ve tipik fildişi renginde parlak cildini, buzdolabında veya dondurucuda yiyecekleri korumak ve buharlı fırın veya mikrodalga ile pişirmek için uygun işlevle birleştirmektir. Basit, modüler şekil, çeşitli unsurları ile yerden tasarruf sağlamak için istiflenebilir, çok renkli bir silikon O-Sealer veya O-Connector ile esnek bir şekilde birleştirilebilir ve kapatılabilir, böylece yiyecekler içinde iyi bir şekilde sızdırmaz halde kalır. OSORO günlük yaşamımıza olan ihtiyacı ortadan kaldırarak evrensel olarak kullanılabilir.

Proje Adı : Osoro, Tasarımcıların adı : Narumi Corporation, Müşterinin adı : Narumi Corporation, Osoro.

Osoro Açık Sofra Sistemi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.