Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Zeytinlik

Oli

Zeytinlik Görsel olarak minimalist bir nesne olan OLI, belirli bir ihtiyaçtan kaynaklanan çukurları gizleme fikri olan işlevi temelinde tasarlandı. Çeşitli durumların gözlemlerini, çukurların çirkinliğini ve zeytinin güzelliğini geliştirme ihtiyacını takip etti. Oli çift amaçlı bir ambalaj olarak yaratıldı, böylece bir kez açıldığında sürpriz faktörünü vurgulayacaktı. Tasarımcı, zeytinin şeklinden ve sadeliğinden ilham aldı. Porselen seçimi, malzemenin değeri ve kullanılabilirliği ile ilgilidir.

Proje Adı : Oli, Tasarımcıların adı : Miguel Pinto Félix, Müşterinin adı : MPFXDESIGN.

Oli Zeytinlik

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.