Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ticari Animasyon

Simplest Happiness

Ticari Animasyon Çin burçlarında, 2019 domuz yılıdır, bu nedenle Yen C dilimlenmiş domuzu tasarladı ve bu Çince "birçok sıcak film" de bir kelime oyunu. Mutlu karakterler kanalın imajına ve kanalın izleyicilerine vermek istediği mutlu duygulara paraleldir. Video, dört film öğesinin birleşimidir. Oynayan çocuklar en iyi şekilde saf mutluluk gösterebilir ve seyircilerin de filmi izlerken aynı duyguyu yaşamalarını umarlar.

Proje Adı : Simplest Happiness, Tasarımcıların adı : Yen C Chen, Müşterinin adı : Fox Movies.

Simplest Happiness Ticari Animasyon

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.