Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tipografi Projesi

Reflexio

Tipografi Projesi Bir aynadaki yansımayı, eksenlerinden biri tarafından kesilmiş kağıt harflerle birleştiren deneysel tipografik proje. Bu, bir kez fotoğraflandığında 3D görüntüleri öneren modüler kompozisyonlarla sonuçlanır. Proje, dijital dilden analog dünyaya geçiş için sihirli ve görsel çelişki kullanıyor. Bir ayna üzerine harflerin inşası, ne gerçek ne de yalan olmayan yansımalı yeni gerçeklikler yaratır.

Proje Adı : Reflexio, Tasarımcıların adı : Estudi Ramon Carreté, Müşterinin adı : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Tipografi Projesi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.