Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lüks Ayakkabılar

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Lüks Ayakkabılar Gianluca Tamburini'nin komplo adı verilen "sandal / şekilli mücevher" serisi 2010 yılında kuruldu. Komplo ayakkabıları zahmetsizce teknoloji ve estetiği birleştiriyor. Topuklar ve tabanlar heykelsi şekillerde dökülen hafif alüminyum ve titanyum gibi malzemelerden yapılır. Ayakkabının silueti daha sonra yarı / değerli taşlar ve diğer cömert süslemelerle vurgulanır. Yüksek teknoloji ve son teknoloji malzemeler, sandal şeklindeki modern bir heykel oluşturur, ancak yetenekli İtalyan ustaların dokunma ve deneyimlerinin hala görülebilir olduğu yerler.

Proje Adı : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, Tasarımcıların adı : Gianluca Tamburini, Müşterinin adı : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- Lüks Ayakkabılar

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.