Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Emlak Ajansı

The Float

Emlak Ajansı Bu projede mimari, iç mekan ve peyzaj tasarımı yapıyoruz. Dava bir “Emlak Kurumu” dur, emlakın adı [Sky villa] 'dır, bu nedenle konsepti başlangıç noktası olarak dava adıyla anlayın. Ve proje Xiamen şehir merkezinde yer alıyor, üssün etrafındaki koşullar elverişsiz, eski apartmanlar ve şantiye var, karşısında bir okul var, etrafı çevreleyen peyzaj yok. Sonunda, [Float] konseptiyle, satış merkezini 2F yüksekliğe çekin ve kendi manzarasını, yığın seviyesinde bir havuz oluşturun, böylece satış merkezi suda yüzmeyi sever ve ziyaretçiler geniş bir araziyi geçer. gölet ve satış ofisinin zemin katında, arka merdivenlere yürüyün ve satış salonuna çıkın. Konstrüksiyon çelik yapıdır, bina tasarımı ve iç mekan tasarımı teknikte bütünlüğü ve bütünlüğü arar.

Proje Adı : The Float, Tasarımcıların adı : Kris Lin, Müşterinin adı : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float Emlak Ajansı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.