Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bıçak Tutucu

Only Right Here

Bıçak Tutucu On ikinci yüzyıldan beri ilk boğa güreşleri bir gösteri veya halka açık bir gösteri olarak belgelendi. Bugün insanların bilinç uyanışı, ilahi doğanın katılımcısı olarak, genel bir küresel değerlendirmenin belirtisidir, biz bir bütündür. "Sadece Tam Burada", bir zamanlar kültürel bir şölenin içinde olduğu ve insancıl düzeydeki büyük evrimsel adımda somutlaşan agresif faaliyetlerin yokolmasının olacağı yeni bir dönemi simgeliyor.

Proje Adı : Only Right Here, Tasarımcıların adı : Alan Saga, Müşterinin adı : Alan Saga.

Only Right Here Bıçak Tutucu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.