Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Roman

180º North East

Roman "180º Kuzey Doğu" 90.000 kelimelik bir macera anlatısıdır. Daniel Kutcher'in 2009 sonbaharında 24 yaşındayken Avustralya, Asya, Kanada ve İskandinavya'da yaptığı yolculuğun gerçek hikayesini anlatıyor. Yaşadıklarını ve yolculuk sırasında öğrendiklerini anlatan metnin ana gövdesine entegre edildi. , fotoğraflar, haritalar, anlamlı metin ve video okuyucuyu maceraya çekmeye yardımcı olur ve yazarın kendi kişisel deneyimini daha iyi anlamasını sağlar.

Proje Adı : 180º North East, Tasarımcıların adı : Daniel Kutcher, Müşterinin adı : Daniel Kutcher.

180º North East Roman

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.