Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Roman

180º North East

Roman "180º Kuzey Doğu" 90.000 kelimelik bir macera anlatısıdır. Daniel Kutcher'in 2009 sonbaharında 24 yaşındayken Avustralya, Asya, Kanada ve İskandinavya'da yaptığı yolculuğun gerçek hikayesini anlatıyor. Yaşadıklarını ve yolculuk sırasında öğrendiklerini anlatan metnin ana gövdesine entegre edildi. , fotoğraflar, haritalar, anlamlı metin ve video okuyucuyu maceraya çekmeye yardımcı olur ve yazarın kendi kişisel deneyimini daha iyi anlamasını sağlar.

Proje Adı : 180º North East, Tasarımcıların adı : Daniel Kutcher, Müşterinin adı : Daniel Kutcher.

180º North East Roman

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.