Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası

Eye of Ra'

Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası Bu tasarımın amacı, eski Mısır tarihini fütüristik akışkan tasarım metodolojisi ile birleştirmektir. Mısır'ın en ikonik dini aracının, belirli bir şeklin veya tasarımın savunulmadığı akan stilin özelliklerini ödünç veren akışkan bir sokak mobilyası biçimine gerçek bir çevirisidir. Göz, Tanrı Ra'nın üremesinde hem erkek hem de kadın meslektaşlarını temsil eder. Dolayısıyla sokak mobilyaları, erkekliği ve gücü simgeleyen sağlam bir tasarımla sunulurken, kıvrımlı görünümü kadınlığı ve zarafeti tasvir ediyor.

Proje Adı : Eye of Ra', Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.