Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sigara / Sakız Çöp Kutusu

Smartstreets-Smartbin™

Sigara / Sakız Çöp Kutusu Eşsiz özellikleri olan çok patentli Akıllı Kutu, mevcut cadde altyapısını tamamlayan, sırt sırta iki kutu şeklinde her boy ve şekilde direğe takılabilen veya tek olarak duvarlara, tırabzan veya sütunlara monte edilebilen bir çöp kutusudur. Bu şekilde cadde görüntüsünü bozmayan, her yerde kolay erişilebilen çöp kutusu ağı ile mevcut caddelere beklenmedik bir değer katılmaktadır. Akıllı çöp kutuları sigara ve sakız çöpüne yönelik etkin bir çözüm olarak dünya genelinde cadde bakımını daha güzele dönüştürmektedir.

Proje Adı : Smartstreets-Smartbin™, Tasarımcıların adı : SMARTSTREETS LTD, Müşterinin adı : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Sigara / Sakız Çöp Kutusu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.