Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Seti

LOTUS

Banyo Seti Banyolara Lotus Çiçeği yansıması... Lotus banyo seti Lotus çiçeğinin yapraklarından ilham alınarak gerçekleştirilmiştir. Konfüçyüs felsefesi öğretmeni Zhou Dunyi öğretisinde “Ben Lotus çiçeğini çok severim, çünkü çamurda yetişmesine rağmen hiç kirlenmez.“ demektedir. Lotus yaprakları burada ifade edildiği gibi kir iticilerdir. Serinin üretiminde Lotus çiçeğinin yaprak yapısı taklit edilmiştir.

Proje Adı : LOTUS, Tasarımcıların adı : Bien Seramik Design Team, Müşterinin adı : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Banyo Seti

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.