Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hiperaraba

Shayton Equilibrium

Hiperaraba Shayton Equilibrium saf hedonizmi ve dört tekerlekli kışkırtıcılığı temsil etmektedir. Çoğu insan için soyut bir kavram, mutlu bir azınlık için ise rüyaların gerçek olması demektir. Zevkin doruklarına çıkmak, bir yerden bir yere gitmenin farklı bir anlama bürünmesi, yaşam deneyiminin amacın önüne geçmesi demektir. Shayton malzeme yeteneklerinin sınırlarını keşfetmek, alternatif yeşil itici güçleri ve hiper arabanın soyunu muhafaza ederken performansını arttırıcı malzemeleri test etmek için yola çıkmıştır. Bundan sonraki adım yatırımcıları bulmak ve Shayton Equilibrium’u gerçekleştirmektir.

Proje Adı : Shayton Equilibrium, Tasarımcıların adı : Andrej Stanta, Müşterinin adı : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Hiperaraba

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.