Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kahve Masası

1x3

Kahve Masası 1x3 Kahve Masası geçmeli bilmecelerden esinlenmiştir. Bu ürün hem bir mobilya hem de bir zeka bilmecesidir. Tüm parçalar herhangi bir bağlantı elemanı olmaksızın bir arada dururlar. Parçaların doğru bir şekilde takılması ile hızla kurulur ve bu nedenle 1x3 sık yer değiştirmeler için çok uygundur. Zorluk derecesi beceriden ziyade üç boyutlu görüşle ilgilidir. Kullanıcının yardıma ihtiyacı olması ihtimaline karşı kurulum kılavuzu verilmektedir. 1x3 ismi ürünün mantığını özetleyen bir matematik ifadedir- bir cins malzemeden 3 adet.

Proje Adı : 1x3, Tasarımcıların adı : Petar Zaharinov, Müşterinin adı : PRAKTRIK.

1x3 Kahve Masası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.