Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Kimliği

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Marka Kimliği BIA, ülkeleri, düşünceleri ve hayalleri uçuran, insanları, hatıraları, işletmeleri ve şirketleri taşıyan bir doğa pilotu olan Atlantik Gökyüzünün bir yerel kuş sembolüdür. SATA'da BIA, her zaman bir Atlantik mücadelesinde Takımadaların dokuz adasının birliğini sembolize edecek: Azorların adını Dünyaya alın ve Dünyayı Azorlar'a getirin. BIA - Mavi Adalar Açor - yeniden keşfedilmiş bir açor kuşu, düz çizgili, prototiplerin fütürizminden esinlenerek, Azor Adaları'nın dokuz adası gibi asimetrik, farklı ve renkli benzersiz genetik kodu üzerine inşa edildi.

Proje Adı : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Tasarımcıların adı : SATA Airlines, Müşterinin adı : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Marka Kimliği

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.