Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Meşrubat Ambalajı

Coca-Cola Tet 2014

Meşrubat Ambalajı Milyonlarca Tết dileklerini ülke geneline yayan bir dizi Coca-Cola kutusu yaratmak. Bu istekleri oluşturmak için Coca-cola'nın Tết sembolünü (Swallow Bird) kullandık. Her kutu için yüzlerce elle çizilmiş kırlangıç hazırlandı ve birlikte bir dizi anlamlı Vietnamca dilek oluşturan özel bir senaryo etrafında dikkatlice düzenlendi. "An", Barış anlamına gelir. "Tài" Başarı demektir, "Lộc" Refah demektir. Bu kelimeler tatil boyunca yaygın olarak değiştirilir ve geleneksel olarak T decorationst süslemelerini süsler.

Proje Adı : Coca-Cola Tet 2014, Tasarımcıların adı : Rice Creative, Müşterinin adı : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 Meşrubat Ambalajı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.