Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
HD yayını destekleyen 47 inch LED TV

Triump

HD yayını destekleyen 47 inch LED TV Uyumlu kenarlar, düzgünlük ve parlaklık hissi yaratan yapısal yaklaşımlar bizim ilham kaynaklarımız olmuştur. Tasarımcı cam, metal, krom kaplı yüzeyler ve beyaz ışık gibi farklı malzemeler kullanarak izleyicilerin dokunma ve görme duyularının besleyecek algılamalar yaratıyor.

Proje Adı : Triump, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : .

Triump HD yayını destekleyen 47 inch LED TV

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.