Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yer Karoları

REVICOMFORT

Yer Karoları REVICOMFORT çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir bir zemindir. Uygulaması hızlı ve kolaydır. Kullanıma hazır. Tadilat için ideal. Tek bir üründe, tam vücut porselen karoların teknik özelliklerini, zaman kazandıran basitleştirilmiş yerleşimin ekonomik avantajlarını, hareket kolaylığı ve farklı alanlarda yeniden kullanımı birleştirir. REVICOMFORT çeşitli Revigrés koleksiyonlarında yapılabilir: çeşitli efektler, renkler ve yüzeyler.

Kapıları Açmak Için Biyometrik Erişim Cihazı

Biometric Facilities Access Camera

Kapıları Açmak Için Biyometrik Erişim Cihazı İris ve tüm yüzü yakalayan, ardından kullanıcı ayrıcalıklarını belirlemek için bir veritabanına başvuran, duvarlara veya kiosklara yerleştirilmiş bir biyometrik cihaz. Kapıların kilidini açarak veya kullanıcılara giriş yaparak erişim sağlar. Kullanıcı geri bildirim özellikleri kendi kendine hizalama için yerleşiktir. Ledler görünmez bir şekilde gözü aydınlatır ve düşük ışık için flaş vardır. Önde çift tonlu renklere izin veren 2 plastik parça bulunur. Küçük kısım, ince ayrıntılarla göze çarpar. Form, 13 ön yüz bileşenini daha estetik bir ürün haline getirir. Kurumsal, endüstriyel ve ev pazarları içindir.

Otomatik Göçmenlik Terminali

CVision MBAS 1

Otomatik Göçmenlik Terminali MBAS 1, güvenlik ürünlerinin doğasına meydan okumak ve hem teknolojik hem de psikolojik yönlerden gözdağı ve korkuyu en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tasarım, tarayıcıdan ekrana sorunsuz bir şekilde karışan temiz çizgilerle dost görünüyor. Ekrandaki ses ve görseller, ilk kez kullananlara göç sürecini adım adım yönlendirir. Parmak izi tarama pedi, kolay bakım veya hızlı değiştirme için sökülebilir. MBAS 1, birden fazla dil etkileşimi ve ayrım gözetmeyen samimi bir kullanıcı deneyimi sunarak sınırları aşma şeklimizi değiştirmeyi amaçlayan eşsiz bir üründür.

Bıçak Bloğu

a-maze

Bıçak Bloğu A-labirent bıçak bloğu tasarımı, zihinsel ve görsel duyularımızı eşit olarak uyarmayı amaçlamaktadır. Bıçakları saklama ve organize etme şekli, hepimizin bildiği çocukluk oyunundan ilham alıyor. Estetiği ve işlevselliği mükemmel bir şekilde bir araya getiren a-labirent amacına hizmet eder ve daha da önemlisi bizimle merak ve eğlence duygularını uyandıran bir bağlantı kurar. Saf formdaki a-labirent, daha azıyla çok daha fazlasını yapan sadeliğinden keyif almamızı sağlar. Bu nedenle a-labirent, unutulmaz bir kullanıcı deneyimi ve eşleşme görünümü ile otantik bir ürün yeniliği yaratıyor.

Otomatik Göçmenlik Terminali

CVision MBAS 2

Otomatik Göçmenlik Terminali MBAS 2, güvenlik ürünlerinin doğasına meydan okumak ve gözdağı ve hem teknolojik hem de psikolojik yönlerden korkuyu en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tasarımı, tanıdık ev bilgisayarı öğelerini, Tayland sınırındaki kırsal vatandaşlara kullanıcı dostu bir görünüm sağlamak için yeniden yorumluyor. Ekrandaki ses ve görseller, ilk kez kullanıcıları süreç boyunca adım adım yönlendirir. Parmak izi altındaki çift renk tonu, tarama bölgelerini açıkça gösterir. MBAS 2, sınırları aşma şeklimizi değiştirmeyi amaçlayan, birden fazla dile ve kolay ayırt edici olmayan kullanıcı deneyimine olanak tanıyan benzersiz bir üründür.

Park Bankı

Nessie

Park Bankı Bu proje, "Bırak ve Unut" konsept fikrine dayanmaktadır, yani, bir kentsel çevrenin mevcut alt yapılarına göre minimum kurulum maliyeti ile yerinde kurulum kolaylığı. Dikkatle dengelenmiş sağlam beton akışkan formları, kucaklayan ve konforlu bir oturma deneyimi yaratır.