Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bluetooth Kulaklık

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Kulaklık Bluetrek ürünü yeni “Titanyum +” kulaklık “uzanma“ yı sembolize eden moda tasarımı ( yuvarlak kulak parçasından çıkan yuvarlak tüp ) ve dayanıklı malzemesi – Alüminyum metal alaşım ve hepsinden önemli olarak en son akıllı cihazlardan alınma ses sinyali aktarma kapasitesi ile üretilmiştir. Hızlı yükleme özelliği konuşmalarınızın anında iletilmesini sağlar. Patent bekleyen pil yerleşim tasarımı ile kulaklığın ağırlığı dengelenmiş ve kullanım konforu arttırılmıştır.

Proje Adı : Bluetrek Titanium +, Tasarımcıların adı : CONNECTEDEVICE Ltd, Müşterinin adı : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Bluetooth Kulaklık

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.