Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Beşik, Sallanan Sandalyeler

Dimdim

Beşik, Sallanan Sandalyeler Lisse Van Cauwenberge, iki Dimdim sandalyesi bir araya getirildiğinde sallanan sandalye ve ayrıca beşik görevi gören bu türden çok işlevli çözümü yarattı. Sallanan sandalyenin her biri çelik destekli ahşaptan yapılmıştır ve ceviz kaplama ile kaplanmıştır. Koltuğun altındaki iki gizli kelepçe yardımı ile iki sandalye birbirine monte edilerek bebek beşiği oluşturulabilir.

Gıda Besleyici

Food Feeder Plus

Gıda Besleyici Food Feeder Plus, çocukların yalnız yemek yemelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ebeveynler için daha fazla bağımsızlık anlamına gelir. Ebeveynler tarafından yapılan yiyecekleri ezdikten sonra bebekler kendi başlarına tutabilir ve emip çiğneyebilirler. Food Feeder Plus, bebeklerin büyüyen iştahını tatmin etmek için daha büyük, esnek bir silikon keseye sahiptir. Küçüklerin taze katı yiyecekleri güvenli bir şekilde keşfetmelerini ve tadını çıkarmalarını sağlayan bir beslenme esastır. Yiyeceklerin püre haline getirilmesine gerek yoktur. Yiyecekleri silikon keseye yerleştirin, geçmeli kilidi kapatın ve bebekler taze yiyeceklerle kendi kendine yemenin tadını çıkarabilir.

Açık Sofra Sistemi

Osoro

Açık Sofra Sistemi OSORO'nun yenilikçi karakteri, yüksek dereceli vitrifiye porselenin kalitesini ve tipik fildişi renginde parlak cildini, buzdolabında veya dondurucuda yiyecekleri korumak ve buharlı fırın veya mikrodalga ile pişirmek için uygun işlevle birleştirmektir. Basit, modüler şekil, çeşitli unsurları ile yerden tasarruf sağlamak için istiflenebilir, çok renkli bir silikon O-Sealer veya O-Connector ile esnek bir şekilde birleştirilebilir ve kapatılabilir, böylece yiyecekler içinde iyi bir şekilde sızdırmaz halde kalır. OSORO günlük yaşamımıza olan ihtiyacı ortadan kaldırarak evrensel olarak kullanılabilir.

Lavabo

Serel Wave

Lavabo SEREL Wave lavabo, aday çizgileri, fonksiyonel çözümleri ve etkileyici kalitesi ile modern banyolarda yerini alıyor. SEREL Dalga lavabo; Kendine özgü çanak formu ile mevcut çift lavabo algısını değiştirirken, estetik formu ile birlikte yetişkin ve çocuk kullanımını da içerir. Çocuk havzası olarak kullanımının yanı sıra İslam kültüründe kullanılan abdest ve ayakkabı temizliği için işlev sağlar. Lavabo tasarımındaki genel yaklaşım modernizm ve işlevselciliktir. Bu yaklaşım tasarımı çok önemli etkiliyor.

Asma Klozet

SEREL Purity

Asma Klozet Purity klozet yumuşak geçişlerin hakimiyetine girerken, aynı zamanda çevrede basit ve minimal esintiler bırakır. Estetiği ile kullanıcısını etkilediği gibi temizlik ve masumiyetle buluşur ve doğaya saygı duyar. Kolay sökülebilir, kilit mekanizmalı klozet setlerinin klozet takımı tasarımında genel yaklaşım, kapak takımının iç kısmına takılacak fonksiyon kontrol düğmeleridir. Kullanıcının temas ettiği düğmeler, kirlenmesi en zor alanlara yerleştirilerek hijyen açısından ek bir avantaj sağlar.

Havalandırmalı Pivot Kapı

JPDoor

Havalandırmalı Pivot Kapı JPDoor, havalandırma akışı oluşturmaya ve aynı zamanda yerden tasarruf etmeye yardımcı olan jaluzi pencere sistemi ile birleşen, kullanıcı dostu bir pivot kapıdır. Tasarım, zorlukları kabul etmek ve bunları bireysel keşif, teknikler ve inanışlarla çözmekle ilgilidir. Doğru ya da yanlış yoktur, herhangi bir tasarım gerçekten çok özneldir. Bununla birlikte, harika tasarımlar son kullanıcı gereksinimlerini ve gereksinimlerini karşılar veya topluluğa büyük etkisi olur. Dünya her köşede farklı tasarım yaklaşımı ile doludur, bu nedenle "aç kalmak aptalca kal - Steve Job" ı keşfetmekten vazgeçmeyin.