Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hoparlör Orkestrası

Sestetto

Hoparlör Orkestrası Gerçek müzisyenler gibi birlikte çalan orkestral bir konuşmacı topluluğu. Sestetto, saf beton, yankılanan ahşap ses tahtaları ve seramik kornalar arasında, belirli ses durumuna ayrılmış farklı teknolojilere ve malzemelere sahip ayrı hoparlörlerde ayrı enstrüman parçalarını çalmak için çok kanallı bir ses sistemidir. Parçaların ve parçaların karıştırılması, gerçek bir konserde olduğu gibi fiziksel olarak dinleme yerine geri döner. Sestetto, kayıtlı müziğin oda orkestrasıdır. Sestetto, tasarımcıları Stefano Ivan Scarascia ve Francesco Shyam Zonca tarafından doğrudan kendi üretimi.

Umumi Açık Bahçe Sandalyesi

Para

Umumi Açık Bahçe Sandalyesi Para, dış mekanlarda ölçülü esneklik sağlamak için tasarlanmış bir dizi genel dış mekan sandalyesidir. Benzersiz bir simetrik forma sahip olan ve geleneksel sandalye tasarımının doğal görsel dengesinden tamamen sapan bir sandalye seti Basit tahterevalli şeklinden ilham alan bu dış mekan sandalyeleri seti cesur, modern ve etkileşimi memnuniyetle karşılıyor. Her ikisi de ağır ağırlıklı tabana sahip Para A, tabanı etrafında 360 derece dönüşü destekler ve Para B, çift yönlü çevirmeyi destekler.

Masa

Grid

Masa The Grid, geleneksel Çin mimarisinden esinlenerek tasarlanmış, bir binanın çeşitli yerlerinde Dougong (Dou Gong) adı verilen bir ahşap yapının kullanıldığı bir ızgara sisteminden tasarlanmış bir tablodur. Geleneksel iç içe geçmiş ahşap yapının kullanılmasıyla, masanın montajı aynı zamanda yapıyı öğrenme ve tarihi deneyimleme sürecidir. Destekleyici yapı (Dou Gong), depolama ihtiyacı duyulduğunda kolayca sökülebilen modüler parçalardan yapılmıştır.

Mobilya Serisi

Sama

Mobilya Serisi Sama, minimal, pratik formları ve güçlü görsel efektiyle işlevsellik, duygusal deneyim ve özgünlük sağlayan özgün bir mobilya serisidir. Sama törenlerinde giyilen semazen kostümlerinin şiirinden alınan kültürel ilham, konik geometri ve metal bükme teknikleri oyunuyla tasarımında yeniden yorumlanıyor. Serinin heykelsi duruşu, malzeme, form ve üretim tekniklerinde sadelikle birleştirilerek işlevsel ve amper; estetik faydalar. Sonuç, yaşam alanlarına farklı bir dokunuş sağlayan modern bir mobilya serisidir.

Akıllı Mutfak Değirmeni

FinaMill

Akıllı Mutfak Değirmeni FinaMill, değiştirilebilir ve yeniden doldurulabilir baharat kapsüllerine sahip güçlü bir mutfak değirmenidir. FinaMill, taze öğütülmüş baharatların cesur aromasıyla pişirmeyi geliştirmenin kolay yoludur. Yeniden kullanılabilir bölmeleri kurutulmuş baharat veya otlarla doldurun, yerine bir bakla yerleştirin ve bir düğmeye basarak tam olarak ihtiyacınız olan baharat miktarını öğütün. Baharat kapsüllerini sadece birkaç tıklama ile değiştirin ve pişirmeye devam edin. Tüm baharatlarınız için tek öğütücüdür.

Takip Odak Reklamı

ND Lens Gear

Takip Odak Reklamı ND LensGear, kendinden merkezlemeyi farklı çaplara sahip lenslere tam olarak ayarlar. ND LensGear Serisi, diğer mevcut LensGear'ların olmadığı gibi tüm lensleri kapsar. Kesme Yok ve Bükme Yok: Artık tornavida, aşınmış kayışlar veya dışarı çıkan rahatsız edici kayış kalıntıları yok. Her şey bir cazibe gibi uyuyor. Ve başka bir artı, Araçsız! Akıllı tasarımı sayesinde lensin etrafında nazikçe ve sıkıca merkezlenir.