Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çamaşır Kemeri Iç Mekan

Brooklyn Laundreel

Çamaşır Kemeri Iç Mekan Bu, iç mekan kullanımı için çamaşır kemeri. Japon ciltsiz kitaptan daha küçük olan kompakt gövde, şerit metreye benziyor, yüzeyde vidasız pürüzsüz yüzey. 4 m uzunluğundaki kemerde toplam 29 delik bulunur, her delik askıları mandalsız tutabilir ve tutabilir, çabuk kuruma için çalışır. Antibakteriyel ve küf önleyici poliüretandan yapılmış kayış, güvenli, temiz ve güçlü bir malzemedir. Maksimum yük 15 kg'dır. 2 adet kanca ve döner gövde, çok yönlü kullanıma izin verir. Küçük ve basit, ancak bu iç çamaşırlarda çok kullanışlıdır. Kolay kullanım ve akıllı kurulum her tür odaya uyacaktır.

Kanepe

Shell

Kanepe Shell kanepe, dış iskelet teknolojisi ve 3d baskıyı taklit etmede deniz kabukları ana hatları ve moda trendlerinin bir kombinasyonu olarak ortaya çıktı. Amaç, optik illüzyon etkisiyle bir kanepe yaratmaktı. Hem evde hem de dışarıda kullanılabilecek hafif ve havadar mobilyalar olmalıdır. Hafifliğin etkisini elde etmek için naylon halatlardan oluşan bir ağ kullanıldı. Böylece karkasın sertliği, siluet çizgilerinin dokuması ve yumuşaklığı ile dengelenir. Koltuğun köşe bölümlerinin altındaki sert bir taban, yan masalar olarak kullanılabilir ve yumuşak baş üstü koltuklar ve minderler kompozisyonu tamamlar.

Koltuk

Infinity

Koltuk Infinity koltuk tasarımının ana vurgusu tam olarak koltuk arkalığına yapılmıştır. Bu sonsuzluk sembolünün referansıdır - ters çevrilmiş sekiz rakamı. Sanki dönerken şeklini değiştiriyor, çizgilerin dinamiklerini ayarlıyor ve birkaç düzlemde sonsuzluk işaretini yeniden oluşturuyor. Sırtlık, aynı zamanda sonsuz yaşam ve denge döngüsünün sembolizmine geri dönen bir dış döngü oluşturan birkaç elastik bant tarafından bir araya getirilir. Koltuğun yan kısımlarını tıpkı kelepçeler gibi güvenli bir şekilde sabitleyen ve destekleyen benzersiz bacak kızaklarına ek bir vurgu yapılır.

Aydınlatma

Capsule

Aydınlatma Lambanın şekli Kapsül, modern dünyada çok yaygın olan kapsüllerin şeklini tekrarlar: ilaçlar, mimari yapılar, uzay gemileri, termoslar, tüpler, on yıllardır soyundan gelenlere mesajlar ileten zaman kapsülleri. İki tip olabilir: standart ve uzun. Lambalar, farklı şeffaflık derecelerine sahip çeşitli renklerde mevcuttur. Naylon iplerle bağlama, lambaya el yapımı bir etki katar. Evrensel biçimi, üretim ve seri üretimin basitliğini belirlemekti. Lambanın üretim sürecinde tasarruf edilmesi ana avantajıdır.

Pavyon

ResoNet Sinan Mansions

Pavyon ResoNet Pavilion, Çin Yeni Yılı 2017 kutlamaları için Şangay'daki Sinan Konakları tarafından görevlendirildi. Geçici bir pavyon ve iç yüzeye eklenmiş etkileşimli bir LED ışık "rezonetinden" oluşur. Bir LED ağı tarafından algılanan halkın ve çevreleyen unsurların etkileşimi yoluyla doğal ortamda bulunan rezonans frekanslarını görselleştirmek için Low-Fi tekniklerini kullanır. Pavilion, titreşim uyaranlarına yanıt olarak kamusal alanı aydınlatır. Ziyaretçilerin Bahar Şenliği dileklerini yapmak için gelebilmeleri dışında performans sahnesi olarak da kullanılabilir.

Koltuk

Lollipop

Koltuk Lollipop koltuk, alışılmadık şekiller ve modaya uygun renklerin birleşimidir. Siluetleri ve renk unsurları uzaktan şeker gibi görünmek zorundaydı, ancak aynı zamanda koltuk farklı tarzların iç mekanlarına sığmalıdır. Kolçakların temelini oluşturan chupa-chups şekli ile sırt ve oturma yeri klasik şekerler şeklinde yapılmıştır. Lollipop koltuk, cesur kararları ve modayı seven ancak işlevsellik ve rahatlıktan vazgeçmek istemeyenler için yaratılmıştır.