Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten

Snowskate

Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten Orijinal Snow Skate burada oldukça yeni ve işlevsel bir tasarımda sunulmaktadır - sert ahşap maun ve paslanmaz çelik raylarla. Bir avantajı, topuklu geleneksel deri botların kullanılabilmesi ve bu nedenle özel botlara talep olmamasıdır. Paten uygulamasının anahtarı, kolay bağlama tekniğidir, çünkü tasarım ve yapı, patenin genişliği ve yüksekliği için iyi bir kombinasyonla optimize edilmiştir. Bir diğer belirleyici faktör, sert veya sert karda yönetim patenini optimize eden koşucuların genişliğidir. Raylar paslanmaz çeliktir ve gömme vidalarla donatılmıştır.

Aydınlatma Yapısı

Tensegrity Space Frame

Aydınlatma Yapısı Tensegrity uzay çerçeve ışığı, yalnızca ışık kaynağını ve elektrik kablosunu kullanarak bir ışık fikstürü üretmek için RBFuller'in "Daha çok için daha az" ilkesini kullanır. Tensegrity, yalnızca yapısal mantığıyla tanımlanan görünüşte kesintili bir ışık alanı üretmek için hem sıkıştırma hem de gerilimde karşılıklı olarak çalışan yapısal araç haline gelir. Ölçeklenebilirliği ve üretim ekonomisi, parlak formu, çağımızın paradigmasını doğrulayan bir sadelikle yerçekiminin çekişine zarif bir şekilde direnen sonsuz konfigürasyonlu bir metaya hitap ediyor: Daha az kullanarak daha fazlasını başarmak.

Süspansiyon Lambası

Spin

Süspansiyon Lambası Ruben Saldana tarafından tasarlanan Spin, vurgulu aydınlatma için asılı bir LED lambadır. Temel çizgilerinin minimalist ifadesi, yuvarlak geometrisi ve şekli Spin'e güzel ve uyumlu tasarımını verir. Tamamen alüminyumdan üretilen gövdesi, ısı emici görevi görürken hafiflik ve tutarlılık sağlar. Gömme montajlı tavan tabanı ve ultra ince tensörü, havada yüzebilirlik hissi yaratır. Siyah ve beyaz olarak mevcut olan Spin, barlara, tezgahlara, vitrinlere yerleştirmek için mükemmel bir aydınlatma armatürüdür ...

Downlight Lamba

Sky

Downlight Lamba Yüzüyormuş gibi görünen hafif bir armatür. Tavanın birkaç santimetre altına ince ve hafif bir disk yerleştirildi. Bu, Sky tarafından elde edilen tasarım konseptidir. Sky, aydınlatma armatürünün tavandan 5 cm yukarıda asılı gibi görünmesini sağlayan görsel bir efekt yaratarak bu ışığa kişisel ve farklı bir tarz kazandırır. Sky, yüksek performansı sayesinde yüksek tavanlardan aydınlatmaya uygundur. Bununla birlikte, temiz ve saf tasarımı, minimal bir dokunuş iletmek isteyen her türlü iç tasarımı aydınlatmak için mükemmel bir seçenek olarak görülmesine olanak tanır. Nihayet tasarım ve performans bir arada.

Spot

Thor

Spot Thor, Ruben Saldana tarafından tasarlanan, çok yüksek akı (4.700Lm'ye kadar), yalnızca 27W ila 38W (modele bağlı olarak) tüketim ve yalnızca pasif dağıtımı kullanan optimum termal yönetimli bir tasarıma sahip bir LED spot ışığıdır. Bu, Thor'u piyasada benzersiz bir ürün olarak öne çıkarır. Thor, sınıfında, sürücü aydınlatma koluna entegre edildiğinden kompakt boyutlara sahiptir. Kütle merkezinin stabilitesi, rayın eğilmesine neden olmadan istediğimiz kadar Thor yerleştirmemize izin veriyor. Thor, güçlü ışık akısı ihtiyacı olan ortamlar için ideal bir LED spot ışığıdır.

Zeytinlik

Oli

Zeytinlik Görsel olarak minimalist bir nesne olan OLI, belirli bir ihtiyaçtan kaynaklanan çukurları gizleme fikri olan işlevi temelinde tasarlandı. Çeşitli durumların gözlemlerini, çukurların çirkinliğini ve zeytinin güzelliğini geliştirme ihtiyacını takip etti. Oli çift amaçlı bir ambalaj olarak yaratıldı, böylece bir kez açıldığında sürpriz faktörünü vurgulayacaktı. Tasarımcı, zeytinin şeklinden ve sadeliğinden ilham aldı. Porselen seçimi, malzemenin değeri ve kullanılabilirliği ile ilgilidir.