Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otomatik Çay Makinesi

Tesera

Otomatik Çay Makinesi Otomatik Tesera çay hazırlama işlemini basitleştiriyor ve yeni bir hava katıyor. Çay yaprakları özel yuvasına konur ve demleme süresi, su sıcaklığı ve çay miktarı istenildiği gibi seçilir. Makine bu değerleri okur ve mükemmel çayı tam otomatik olarak saydam cam demlikte hazırlar. Çay boşaldıktan sonra otomatik temizleme işlemi gerçekleşir. Cihazda bulunan tepsi servis için veya küçük bir ısıtıcı olarak kullanılabilir. Bir fincan veya bir çaydanlık için mükemmel bir seçim.

Proje Adı : Tesera, Tasarımcıların adı : Tobias Gehring, Müşterinin adı : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Otomatik Çay Makinesi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.