Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Televizyon

XX240 BMS SNB LED TV

Led Televizyon XX240 LED TV serisi en uygun fiyatlı orta bor cihazdan üst grup en büyük cihaza kadar pek çok özellik barındıran aynı anlayış ile tasarlanmıştır ve 32, 39, 40, 42, 47 ve 50 in. Ebatlarda üretilmektedir. Ekran tasarımı da üretici şirkete aittir ve BMS metodu ile üretilmiştir. Ekranı saran metal yüksek kaliteli boya ile boyanmıştır çünkü tasarım bezel bölgesini açık bırakmakta ve ekran sadece arka muhafazanın kalınlığı ile desteklenmektedir. Bu yüzden televizyon çok ince ve sadece altta markanın gösterildiği bir çerçeve ile çerçevelenmiş gibi görünmektedir.

Proje Adı : XX240 BMS SNB LED TV, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Led Televizyon

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.