Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Video Oynatıcı

Avoi Set Top Box

Dijital Video Oynatıcı Avoi Vestel’in en yeni Akıllı Set Üstü Kutularından biri olup TV kullanıcıları için dijital yayın teknolojileri sağlamaktadır. Avoi’nin en önemli özelliği “gizli havalandırma” olup, basit ve benzersiz tasarımlara imkan tanımaktadır. Avoi ile HD kalitesinde dijital kanalları seyretmeye ek olarak müzik dinlenebilir, film izlenebilir, TV ekranında fotoğraf veya görsel izlenebilir ve tüm bu dosyalar bir UI menüde kontrol edilebilir. Avoi’nin çalışma sistemi Android V4.2 jel dir.

Proje Adı : Avoi Set Top Box, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Dijital Video Oynatıcı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.