Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Trençkot

Renaissance

Trençkot Sevgi ve çok yönlülük. Koleksiyonun diğer tüm giysilerinin yanı sıra bu trençkotun kumaşında, terziliğinde ve konseptinde yer alan güzel bir hikaye. Bu parçanın benzersizliği kuşkusuz kentsel tasarım, minimalist dokunuş, ancak burada gerçekten şaşırtıcı olan şey, çok yönlülüğü olabilir. Sadece gözlerini kapat, lütfen. Öncelikle, ciddi ... mavi işine giden ciddi birini görmelisiniz. Şimdi, başınızı sallayın ve tam önünüzde üzerinde manyetik düşüncelerin olduğu yazılı bir mavi trençkot göreceksiniz. Bir elle yazılmış. Sevgilerle, Reprobable!

Şişe

North Sea Spirits

Şişe North Sea Spirits şişesinin tasarımı, Sylt'in eşsiz doğasından esinlenmiştir ve bu ortamın saflığını ve berraklığını içerir. Diğer şişelerin aksine, North Sea Spirts tamamen tek renkli bir yüzey kaplamasıyla kaplanmıştır. Logo, yalnızca Kampen / Sylt'te bulunan bir çiçek olan Stranddistel'i içerir. 6 çeşidin her biri belirli bir renkle tanımlanırken, 4 karışım içeceğin içeriği şişenin rengiyle aynıdır. Yüzeyin kaplaması yumuşak ve sıcak bir tutuş sağlar ve ağırlık, değer algısına katkıda bulunur.

Vinil Plak

Tropical Lighthouse

Vinil Plak Last 9, tür sınırlaması olmayan bir müzik blogu; özelliği damla şekli kapağı ve görsel bileşen ile müzik arasındaki bağlantıdır. Son 9, her biri görsel konsepte yansıtılan ana müzik temasını içeren müzik derlemeleri üretir. Tropical Lighthouse, bir serinin 15. derlemesidir. Proje, tropikal orman seslerinden esinlenmiştir ve ana ilham, sanatçı ve müzisyen Mtendere Mandowa'nın müziğidir. Kapak, tanıtım videosu ve vinil disk ambalajı bu proje kapsamında tasarlanmıştır.

Satış Ofisi

The Curtain

Satış Ofisi Bu projenin tasarımı, pratik ve estetik amaçlı çözüm olarak Metal Mesh'i kullanmak için benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Yarı saydam Metal Mesh, iç ve dış alan arasındaki sınırı - gri alanı bulanıklaştırabilen bir perde katmanı oluşturur. Yarı saydam perdenin yarattığı alan derinliği, zengin bir mekansal kalite seviyesi yaratır. Cilalı paslanmaz çelik Metal Hasır, farklı hava koşulları ve günün farklı dönemleri altında değişir. Mesh'in zarif manzara ile yansıması ve yarı saydamlığı sakin Çin tarzı bir ZEN alanı yaratır.

Pişirme Spreyi

Urban Cuisine

Pişirme Spreyi Sokak mutfağı lezzetlerin, maddelerin, iç çekmelerin ve sırların yeridir. Ama aynı zamanda sürprizler, konseptler, renkler ve anılar. Bu bir yaratma sitesi. Kaliteli içerik artık çekicilik yaratmanın temel dayanağı değil, şimdi anahtar duygusal deneyim eklemektir. Bu ambalajla şef bir "grafiti sanatçısı" olur ve müşteri bir sanat izleyicisi olur. Yeni, özgün ve yaratıcı bir duygusal deneyim: Kent Mutfağı. Tarifin ruhu yoktur, tarife ruh vermesi gereken aşçıdır.

Fırıncılık Görsel Kimliği

Mangata Patisserie

Fırıncılık Görsel Kimliği Mångata, İsveç'te romantik bir sahne olarak görselleştirilir, ayın parıltılı, yol benzeri yansıması gece denizinde yaratır. Sahne görsel olarak çekici ve marka imajını oluşturmaya yetecek kadar özel. Siyah ve altın rengi paleti, karanlık deniz atmosferini taklit ediyor, ayrıca markaya gizemli, lüks bir dokunuş katıyor.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.