Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Trençkot

Renaissance

Trençkot Sevgi ve çok yönlülük. Koleksiyonun diğer tüm giysilerinin yanı sıra bu trençkotun kumaşında, terziliğinde ve konseptinde yer alan güzel bir hikaye. Bu parçanın benzersizliği kuşkusuz kentsel tasarım, minimalist dokunuş, ancak burada gerçekten şaşırtıcı olan şey, çok yönlülüğü olabilir. Sadece gözlerini kapat, lütfen. Öncelikle, ciddi ... mavi işine giden ciddi birini görmelisiniz. Şimdi, başınızı sallayın ve tam önünüzde üzerinde manyetik düşüncelerin olduğu yazılı bir mavi trençkot göreceksiniz. Bir elle yazılmış. Sevgilerle, Reprobable!

Küpeler

Qashqai

Küpeler Tasarım, benzersiz özelliklerini güneybatı İran'ın Qashqai göçebelerinin kültürüne borçludur. Koç desenleri ve püsküller, Kilim tasarımlarından ödünç alınmış, ilki doğurganlığı simgeliyor ve ikincisi, geleneksel Qashqai halılarının püskül yüzeylerini hemen akla getiriyor. İpek püsküller, ten renginize veya elbisenize mükemmel uyum sağlamak için birçok renkte gelir. Sanatçının aşiretle yaşadığı kişisel deneyimlerden yola çıkarak ortaya çıkan tasarım, göçebe yaşam tarzı dokunuşuyla modernlik duygusu aktarmaya çalışıyor.

Yüzük

Peacocks

Yüzük Tavus kuşları, güzelliği tasarımcıya bu kokteyl yüzüğünü yaratması için ilham veren çok dayanıklı ve canlı kuşlardır. Tavuskuşu yüzüğü, asimetrik bir form ve pürüzsüz kıvrımlarla bir kuş savaşının dinamik bir tasarımını temsil eder. İki dövüş tavus kuşu figürü, rakiplerin arzusunun nesnesi olan bir peahen'i temsil eden kırmızı lalın çerçevesini şekillendiriyor. Değerli taşın boyutu ve rengi tasarıma bir durum kazandırır ve akşam etkinlikleri için yüzüğü takmaya izin verir. Ana taşın büyük boyutuna ve birleşik kuş figürlerine rağmen, yüzük dengeli ve rahattır.

Kadın Kıyafeti

Lacy magic

Kadın Kıyafeti Dantel her kadında farklı illüzyonlar yaratır. Dantel büyüsü, modern çağdaş kadınları antik çağlarla birleştirir. Dantel büyüsü, iki parça, bayan giyimi. El örgüsü. Tasarımcı dokuma ve birleştirme tekniklerini kullandı. Etek couture tekniği ile dikildi. Şifon, dantel, saten ve pamuklu malzemeler kullanılmıştır. Esneklik iki farklı boyut için uygundur. Etek, yeni bir tarz. Yaşlanma önleyici ve antioksidan, nanoteknoloji ile üretilen bir kumaştır. Randevular, davetiyeler için özel bir görünüm.

Katlanır Gözlük

Blooming

Katlanır Gözlük Sonja'nın gözlük tasarımı, çiçek açan çiçeklerden ve ilk gözlük çerçevelerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, doğanın organik formlarını ve gözlük çerçevelerinin işlevsel unsurlarını birleştirerek, birkaç farklı görünüm verecek şekilde kolayca manipüle edilebilen dönüştürülebilir bir ürün geliştirdi. Ürün ayrıca taşıma çantasında olabildiğince az yer kaplayarak pratik bir katlama imkanı ile tasarlandı. Lensler Orkide çiçek baskıları ile lazer kesim pleksiglastan üretilir ve çerçeveler manuel olarak 18 ayar altın kaplama pirinç kullanılarak yapılır.

Çok Işlevli Küpeler

Blue Daisy

Çok Işlevli Küpeler Daisy, iki çiçeğin bir, bir iç bölüm ve bir dış taç bölümü halinde birleştirildiği kompozit çiçeklerdir. Gerçek aşkı veya nihai bağı temsil eden ikisinin iç içe geçmesini sembolize eder. Tasarım, papatya çiçeğinin benzersizliğiyle harmanlanır ve kullanıcının Mavi Papatyayı birçok şekilde takmasına olanak tanır. Yapraklar için mavi safir seçimi, umut, arzu ve sevgi için ilhamı vurgulamak içindir. Ortadaki çiçek taç yaprağı için seçilen sarı safir, kullanıcıya zarafetini gösterme konusunda tam bir huzur ve güven veren bir neşe ve gurur duygusu hissetmek için kullanıcıyı yutar.