Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dekoratif Tekstil

Lasso

Dekoratif Tekstil Tanım olarak kement, bir ucunda ilmikli uzun bir iptir. İlham almak yerine; bu tekstilin bir sonucudur. Bazı özel yıpranmış kanalların yanı sıra özel bir dokunuş ve estetiğe sahiptir, böylece ışık çok yumuşak bir şekilde geçebilir. Yarı endüstriyel - yarı işlenmiş, elektronik tezgahlarda dokunmuş ve elle kesilmiştir. Bu proje bir şekerleme olarak çok çekici ve bağımlılık yapıyor ve bir tekstil tasarımcısı olarak kariyerimdeki en büyük zorluklardan ve keşiflerden biri oldu. Bu proje serendipia, tökezleme, tesadüfi keşif, tesadüf ve tesadüflerle ilgilidir.

Kadın Giyim Koleksiyonu

The Hostess

Kadın Giyim Koleksiyonu Daria Zhiliaeva'nın lisansüstü koleksiyonu kadınlık ve erkeklik, güç ve kırılganlık ile ilgilidir. Koleksiyonun ilham kaynağı Rus edebiyatından eski bir peri masalından geliyor. Bakır Dağın Hostesleri, eski bir Rus masalından madencilerin sihirli bir hamisi. Bu koleksiyonda, madenci üniformalarından ve Rus ulusal kostümünün zarif ciltlerinden ilham alan düz çizgilerin güzel evliliğini görebilirsiniz. Takım üyeleri: Daria Zhiliaeva (tasarımcı), Anastasiia Zhiliaeva (tasarımcı asistanı), Ekaterina Anzylova (fotoğrafçı)

Çok Işlevli Şal

Loop

Çok Işlevli Şal Loop, gardırobunuz için veya evinizde kullanım için çok işlevli bir sargıdır. Döngü 240cmx180cm'dir. Loop tekstilin yüzeyi ve yapısı, yüzyıllar öncesine dayanan bir el örgü tekniği kullanılarak% 100 elle oluşturulmuştur. Döngü tekstil, bütünü oluşturmak için birbirine bağlanmış 93 ayrı el yapımı paneldir. Loop,% 100 premium Avustralya Alpaka keçesi kullanır. Alpaka düşük alerjendir ve hem sıcaklık hem de nefes alabilirlik sağlar. Loop tekstil, 93 panelinin gerilme ve güçlü bir performans sergilemesini sağlarken, örtü ve şekillendirme esnekliğine sahiptir. Döngü doğal, yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir liflerden yapılmıştır

Dönüştürülebilir Ceket

Eco Furs

Dönüştürülebilir Ceket 7'si 1 arada olabilecek ceket, benzersiz, ekolojik ve fonksiyonel günlük gardırop seçen yoğun kariyer hanımlarından ilham alıyor. İçinde eski ama yine modaya uygun, elle dikilmiş İskandinav Rya Halı tekstil modern bir şekilde yeniden yorumlanıyor, bu da performansları açısından kürk gibi donatılmış yünlü giysilerle sonuçlanıyor. Aradaki fark ayrıntıda, hayvan ve çevre dostu. Yıllar boyunca, Eco Kürkler, bu paltonun ve diğer yeni parçaların niteliklerinin mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olan farklı Avrupa kış iklimlerinde test edildi.

Elmas Yüzük

The Great Goddess Isida

Elmas Yüzük Isida, büyüleyici bir görünüm yaratmak için parmağınızın üzerine kayan 14K altın bir yüzük. Isida halkasının cephesi elmas, ametist, sitrin, tsavorite, topaz gibi benzersiz unsurlarla süslenmiştir ve beyaz ve sarı altınla tamamlanmıştır. Her parçanın kendine özgü bir malzemesi vardır, bu onu türünün tek örneği yapar. Ek olarak, dilimlenmiş değerli taşlar üzerindeki düz cam benzeri cephe, çeşitli ortamlarda farklı ışık ışınlarını yansıtarak halkaya özel bir karakter ekler.

Yüzük

Moon Curve

Yüzük Doğal dünya, düzen ve kaos arasında denge kurarken sürekli hareket halindedir. Aynı gerilimden iyi bir tasarım yaratılır. Güç, güzellik ve dinamizm nitelikleri, sanatçının yaratma eylemi sırasında bu karşıtlara açık kalabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bitmiş parça, sanatçının yaptığı sayısız seçimin toplamıdır. Tüm düşünce ve hisler, sert ve soğuk işlerle sonuçlanırken, tüm hisler ve hiçbir kontrol, kendini ifade etmeyen işleri verir. İkisinin iç içe geçmesi, yaşam dansının kendisinin bir ifadesi olacaktır.