Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

Flowing Arcs

Yüzük Flowing Arcs geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde değildir. Arka arkaya devam eden yarım halkalardan oluşmaktadır. Herhangi bir parmağa veya yan yana iki parmağa takılabilmektedir. Geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde olmadığı için değişik şekillere sokularak kullanılabildiği gibi, kullanılmadığı zaman farklı şekillere sokularak bir süs eşyası olarak da kullanılabilir. Bu çok yönlü yüzük kullanıcının zevkine göre farklı metallerden ve değerli taşlardan oluşabilmektedir.

Çok işlevli Çanta

Collectote

Çok işlevli Çanta Collectote her şeyi taşımanıza imkan sağlayan 3’ü 1 yerde çantadır. Büyük evrak çantanız ayrı, seyahatleriniz, sınıf ve iş gereği taşıyacağınız özel ihtiyaç çantanız ayrı. Evrak çantanız 5’den fazla mektup zarfı büyüklüğünde albüm, diz üstü bilgisayar ve gecelik malzemelerinizi alacak kadar büyüktür. Collectote bünyesinde bir kart taşıyıcı, iki adet farklı renkte ayrılabilir çanta vardır. Sanatçıdan üst düzey yöneticiye her çeşit insanın ihtiyaçlarını pek çok değişik ortamda karşılayabilmektedir.

Mücevher

Melek Taus

Mücevher Bir inanışa göre Tanrı dünyanın yönetimini yedi kutsal meleğe emanet eder. Melek Taus veya Tavus kuşu Melek bunların en büyüğüdür ve Işık Tanrısından gökkuşağı şeklinde ilk doğan melektir. Bu yedi meleğin her biri gökkuşağı renklerinden biridir ve Melek Taus mavi renktedir. Melek Taus Adem’in önünde eğilmeyi ret ettiği için cennetten kovulur. Pişmanlık içinde 7000 sene ağlar. Gözyaşları cehennemin ateşini söndürür. Melek Taus affedilir ve yeniden meleklerin başına geçer. Melek Taus Kozmik Yumurta’dan evreni yaratan Tanrı’dan gelmektedir.

Küpe Ve Yüzük

Vivit Collection

Küpe Ve Yüzük Doğada bulunan formlardan esinlenen Vivit Collection, uzun şekiller ve dönen çizgilerden ilginç ve meraklı bir algı yaratır. Canlı parçalar, dış yüzlerinde siyah rodyum kaplamalı bükülmüş 18 ayar sarı altın yapraklardan oluşur. Yaprak şeklindeki küpeler kulak memelerini çevreler, böylece doğal hareketleri siyah ve altın arasında ilginç bir dans yaratır - altındaki sarı altınları gizler ve ortaya çıkarır. Formların sinüositesi ve bu koleksiyonun ergonomik özellikleri, büyüleyici bir ışık, gölge, parlama ve yansıma oyunu sunar.

Küpe Ve Yüzük

Mouvant Collection

Küpe Ve Yüzük Mouvant Koleksiyonu, fütürizmin fikirleri ve İtalyan sanatçı Umberto Boccioni tarafından sunulan somut olmayanların somutlaştırılması gibi bazı yönlerinden ilham aldı. Küpeler ve Mouvant Koleksiyonu'nun halkası, görüntülenen açıya bağlı olarak hareket yanılsaması elde edecek ve birçok farklı şekil oluşturacak şekilde kaynaklanmış farklı boyutlarda birkaç altın parçasına sahiptir.

Yüzük

Sibilo

Yüzük Sibilo Yüzük sadeliği ile dikkat çekiyor. Beyaz altının nötr tonu, mücevherin rengini yansıtmak için temiz bir yüzey görevi görür ve geminin gerginlik ayarı, Brezilya'da bulunan en iyi değerli taşlardan biri olan turmalinden dikkat çekebilecek başka bir element oluşturmaz. bu mücevher parçası.