Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından

EVA tea set

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından Eşleşen bardaklara sahip bu baştan çıkarıcı zarif çaydanlık kusursuz bir döküme sahiptir ve ondan almak bir zevktir. Vücuttan harmanlayan ve büyüyen emzikli bu çaydanlık alışılmadık şekli, iyi bir döküme özellikle iyi katkıda bulunur. Bardaklar, her bir kişinin bir bardak tutmaya yönelik kendi yaklaşımına sahip olduğundan, ellerinizi farklı şekillerde yerleştirmek için çok yönlü ve dokunsaldır. Gümüş kaplama halkalı parlak beyaz veya parlak beyaz kapaklı beyaz mat porselen ve beyaz kenarlı bardaklar mevcuttur. İçine paslanmaz çelik filtre takılmıştır. ÖLÇÜLER: çaydanlık: 12,5 x 19,5 x 13,5 bardak: 9 x 12 x 7,5 cm.

Saat

Zeitgeist

Saat Saat, akıllı, teknoloji ve dayanıklı malzemelerle ilişkili zeitgeist'i yansıtıyor. Ürünün ileri teknoloji ürünü yüzü, yarı torus karbon gövdesi ve zaman göstergesi (hafif delikler) ile temsil edilir. Karbon, geçmişin bir kalıntısı olarak metal parçanın yerini alır ve saatin fonksiyon kısmını vurgular. Merkezi parçanın olmaması, yenilikçi LED göstergesinin klasik saat mekanizmasının yerini aldığını göstermektedir. Yumuşak arka ışık, sahibinin en sevdiği renk altında ayarlanabilir ve bir ışık sensörü, aydınlatmanın gücünü izleyecektir.

Robotik Araç

Servvan

Robotik Araç Kaynak Tabanlı Ekonomi için bir hizmet aracı projesidir ve diğer araçlarla bir ağ oluşturur. Tek bir sistem birbirleriyle iletişim kurmasına izin verir, bu da yolcu taşımacılığının verimliliğini ve ayrıca karayolu trenindeki hareket nedeniyle verimlilikte bir artış sağlar (FX faktörünün azaltılması, araçlar arasındaki mesafe). Araba insansız kontrole sahip. Araç simetriktir: üretimi ucuzdur. Dört adet döner motor tekerleği ve tersine dönme olasılığı vardır: büyük boyutlarda manevra. Karşılıklı biniş, yolcuların iletişimini geliştirir.

Şarap Test Tesisi

Grapevine House

Şarap Test Tesisi Üzüm evi neredeyse bağ ücretsiz bekleyen bir soyut üzüm şeklinde. Dijital üretilmiş bir kolon tarafından üretilen ana destek elemanı, eski bir asma köküne saygı gösterilmesini temsil eder. Grapevine House'un sürekli cam önü her yöne açıktır ve bağın hemen peyzaj deneyimini sağlar. Tüm test şaraplarının görsel bir tat artırımı bu şekilde verilmelidir.

Kurumsal Mimari Kavramı

Pharmacy Gate 4D

Kurumsal Mimari Kavramı Yaratıcı konsept, birlikte bir medya platformu oluşturan malzeme ve önemsiz bileşenlerin kombinasyonuna dayanır. Bu platformun merkez noktası, üzerinde yüzen bir DNA şeridinin holografik diyagramının yansıtıldığı soyut bir simya kadehi için bir sembol olarak büyük boy bir kase ile karakterize edilir. Aslında “Yaşam İçin Bir Vaat” sloganını temsil eden bu DNA hologramı yavaşça döner ve semptomsuz bir insan organizmasının yaşam kolaylığını gösterir. Dönen DNA hologramı sadece yaşam akışını değil aynı zamanda ışık ve yaşamın arasındaki ilişkiyi de temsil eder.

Şişe Dekor

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Şişe Dekor Altın parlayan “Litvanyalı votka Altın. Black Edition ”, Litvanya halk sanatından seçkin görünümünü miras aldı. Rhombus ve balıksırtı, küçük karelerden birleşerek Litvanya halk sanatında çok yaygın kalıplardır. Her ne kadar bu ulusal motiflere atıf daha modern formlar kazansa da - gizemli geçmiş yansımaları modern sanata dönüştü. Ağırlıklı altın ve siyah renkler, kömür ve altın filtreler yoluyla olağanüstü votka filtrasyon sürecini vurgular. “Litvanyalı votka altını yapan da budur. Black Edition ”çok hassas ve kristal berraklığında.