Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Masası

Augusta

Yemek Masası Augusta, klasik yemek masasını yeniden yorumluyor. Önümüzdeki nesilleri temsil eden tasarım, görünmez bir kökten büyüyor gibi görünüyor. Masa ayakları, bu ortak çekirdeğe yöneliktir ve kitap uyumlu masa üstünü tutmak için uzanır. Masif Avrupa ceviz ağacı bilgelik ve büyüme anlamından dolayı seçilmiştir. Genellikle mobilya üreticileri tarafından atılan ahşap, üzerinde çalışılması gereken zorluklar için kullanılır. Düğümler, çatlaklar, rüzgar sarsıntıları ve benzersiz girdaplar ağacın hayatının hikayesini anlatıyor. Ahşabın benzersizliği, bu hikayenin bir aile yadigarı mobilyasında yaşamasına izin veriyor.

Kozmetik Ambalaj

Clive

Kozmetik Ambalaj Clive kozmetik ambalaj konsepti farklı olmak için doğdu. Jonathan sadece ortak ürünlerle başka bir kozmetik markası yaratmak istemedi. Kişisel bakım açısından inandığından daha fazla duyarlılık ve biraz daha fazlasını keşfetmeye kararlı olarak, bir ana hedefe hitap ediyor. Beden ve zihin arasındaki denge. Hawaii'den ilham alan tasarımıyla, tropikal yaprakların kombinasyonu, denizin tonu ve paketlerin dokunsal deneyimi, rahatlama ve huzur hissi veriyor. Bu kombinasyon, o mekanın deneyimini tasarıma taşımayı mümkün kılıyor.

Ofis

Studio Atelier11

Ofis Bina, orijinal geometrik formun en güçlü görsel görüntüsüne sahip bir "üçgene" dayanıyordu. Yüksek bir yerden aşağıya bakarsanız, toplam beş farklı üçgen görebilirsiniz. Farklı boyutlardaki üçgenlerin kombinasyonu, "insan" ve "doğa" nın buluştukları bir yer olarak rol oynadığı anlamına gelir.

Konsept Kitap Ve Afiş

PLANTS TRADE

Konsept Kitap Ve Afiş BİTKİ TİCARETİ, eğitim materyallerinden ziyade insan ve doğa arasında daha iyi bir ilişki kurmak için geliştirilmiş, yenilikçi ve sanatsal bir botanik örnekler dizisidir. Bitkiler Ticareti Konsept Kitabı, bu yaratıcı ürünü anlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Ürünle birebir aynı boyutta tasarlanan kitapta sadece doğa fotoğrafları değil, doğanın bilgeliğinden ilham alan benzersiz grafikler de yer alıyor. Daha da ilginci, grafikler, tıpkı doğal bitkiler gibi her görüntünün rengi veya dokusu farklı olacak şekilde dikkatlice tipo baskı ile basılmıştır.

Konut Evi

Tei

Konut Evi Yamaç arazilerinin çoğunu oluşturan, emekli olduktan sonra rahat bir yaşamın, alışılmış bir şekilde istikrarlı bir tasarımla gerçekleşmesi büyük beğeni topladı. Zengin bir ortam almak için. Ama bu sefer villa mimarisi değil, kişisel konut. Sonra ilk olarak planın tamamında mantıksızlık olmaksızın olağan hayatı rahat geçirebileceği üzerine bir yapı oluşturmaya başladık.

Yüzük

Arch

Yüzük Tasarımcı, kemer yapılarının ve gökkuşağının şeklinden ilham alıyor. Tek bir 3 boyutlu form oluşturmak için iki motif - bir kemer şekli ve bir damla şekli birleştirilir. Minimal çizgileri ve formları birleştirerek ve basit ve yaygın motifleri kullanarak sonuç, enerji ve ritmin akması için alan sağlayarak cesur ve eğlenceli hale getirilen basit ve zarif bir yüzük. Farklı açılardan halkanın şekli değişir - damla şekli ön açıdan, kemer şekli yan açıdan görüntülenir ve üst açıdan bir çarpı işareti görüntülenir. Bu, kullanıcı için uyarılma sağlar.