Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
3D Animasyon

Alignment to Air

3D Animasyon Yaratıcı harf animasyonuna gelince Jin, A alfabesiyle başladı. Konsept adımına gelince, oldukça aktif ama aynı zamanda organize olan felsefesine yansıyan daha dinç ruh hallerini görmeye çalıştı. Yol boyunca, bu projenin başlığı olan havaya uyum sağlamak gibi bir şekilde fikrini tamamen destekleyen çelişkili sözcükler buldu. Bunu akılda tutarak, animasyon ilk kelimede daha kesin ve hassas anlar sunar. Öte yandan, bu son mektubu tezahür ettirmek için oldukça esnek ve gevşek bir titreşimle sonuçlanır.

Web Tasarımı Ve Ux

Si Me Quiero

Web Tasarımı Ve Ux Sí, Me Quiero web sitesi kişinin kendisi olmaya yardımcı olan bir alandır. Projeyi gerçekleştirmek için mülakatlar yapılmalı ve kadınlarla ilgili sosyal ve kültürel bağlamın araştırılması gerekiyordu; toplumdaki ve kendisiyle olan yansıması. Web'in bir eşlik olacağı ve kendini sevmesine yardımcı olacak bir yaklaşımla yürütüleceği sonucuna varıldı. Tasarımda, müşteri tarafından yayınlanan kitabın markasının renklerine, belirli eylemlere dikkat çekmek için kırmızı kontrastlar kullanılarak nötr tonlar ile sadelik yansıtılmıştır. İlham, yapılandırmacılık sanatından geldi.

Şarap Etiket Tasarımı

314 Pi

Şarap Etiket Tasarımı Şarap tadımı ile deney yapmak, yeni yollara ve farklı aromalara yol açan hiç bitmeyen bir süreçtir. Sonsuz pi dizisi, sonuncusunu bilmeden sonsuz ondalık sayıları olan irrasyonel sayı, sülfitsiz bu şarapların ismine ilham kaynağı oldu. Tasarım, 3,14 şarap serisinin özelliklerini resim veya grafik arasına gizlemek yerine ön plana çıkarmayı hedefliyor. Minimalist ve basit bir yaklaşımı izleyen etiket, Oenologist'in defterinde görülebilen bu doğal şarapların yalnızca gerçek özelliklerini gösterir.

Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu

Solar Skywalks

Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu Pekin gibi dünya metropolleri, yoğun trafik arterlerinden geçen çok sayıda yaya köprüsüne sahiptir. Genellikle çekici değildirler ve genel kentsel izlenimi düşürürler. Tasarımcıların yaya köprülerini estetik, güç üreten PV modülleri ile kaplama ve bunları çekici şehir noktalarına dönüştürme fikri sadece sürdürülebilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda şehir manzarasında göze çarpan heykelsi bir çeşitlilik yaratıyor. Yaya köprülerinin altındaki E-araba veya E-bisiklet şarj istasyonları, güneş enerjisini doğrudan yerinde kullanır.

Kitap

ZhuZi Art

Kitap Nanjing Zhuzi Sanat Müzesi tarafından geleneksel Çin kaligrafisi ve resim koleksiyonuna ait eserlerin bir dizi kitap baskısı yayınlandı. Uzun tarihi ve zarif tekniği ile geleneksel Çin resimleri ve kaligrafisi, son derece sanatsal ve pratik çekiciliğiyle çok değerlidir. Koleksiyonu tasarlarken, tutarlı bir duygusallık yaratmak ve eskizdeki boş alanı vurgulamak için soyut şekiller, renkler ve çizgiler kullanıldı. Zahmetsiz, geleneksel resim ve kaligrafi üsluplarındaki sanatçılarla örtüşüyor.

Katlanır Tabure

Tatamu

Katlanır Tabure 2050'ye kadar dünya nüfusunun üçte ikisi şehirlerde yaşayacak. Tatamu'nun arkasındaki ana hırs, sık sık hareket edenler de dahil olmak üzere alanı sınırlı olan insanlar için esnek mobilyalar sağlamaktır. Amaç, sağlamlığı ultra ince bir şekil ile birleştiren sezgisel bir mobilya yaratmaktır. Tabureyi yerleştirmek için sadece bir bükülme hareketi yeterlidir. Dayanıklı kumaştan üretilen tüm menteşeler hafif kalırken ahşap kenarlar sağlamlık sağlar. Üzerine basınç uygulandığında, benzersiz mekanizması ve geometrisi sayesinde dışkı ancak parçaları birbirine kilitlendiğinden güçlenir.