Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Kimlik Tasarımı

ODTU Sanat 20

Görsel Kimlik Tasarımı Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen bir sanat festivali olan ODTÜ Sanat'ın 20. yılı için talep, festivalin sonraki 20 yılını vurgulamak için görsel bir dil inşa etmekti. İstenildiği üzere festivalin 20. yılı, açılışı yapılacak kapalı bir sanat eseri gibi yaklaşılarak vurgulandı. 2 ve 0 sayılarını oluşturan aynı renkli katmanların gölgeleri bir 3D illüzyon yarattı. Bu yanılsama rahatlama hissi verir ve sayılar arka planda erimiş gibi görünür. Canlı renk seçimi, dalgalı 20'nin huzuruyla ince bir kontrast oluşturur.

Viski Malbec Ahşabı

La Orden del Libertador

Viski Malbec Ahşabı Ürünün ismine atıfta bulunan farklı unsurları birleştirmeye çalışan tasarım, önerdiği mesajı pekiştiriyor. Heyecan verici ve ilgi çekici bir görüntü iletir. Kanatlarını sergileyen meydan okuyan bir kondorun resmi, simetrik ve müstehcen madalya ile birleşen özgürlük duygusunu ifade eder, tasarıma şiir getiren hayali bir manzara ile bir arka plan resmine eklenen, istenen mesajı iletmek için ideal bir kombinasyon oluşturur. Ölçülü bir renk paleti, ona ayrıcalıklı özellikler verir ve tipografik kullanım, geleneksel ve tarihi bir ürüne gönderme yapar.

Ev Mimari Tasarım

Bienville

Ev Mimari Tasarım Bu çalışan ailenin lojistiği, iş ve okulun yanı sıra sağlıklarını bozan uzun süre evlerinde kalmalarını gerektiriyordu. Birçok aile gibi, banliyölere taşınmanın, dış mekan erişimini artırmak için daha büyük bir arka bahçeyle şehir olanaklarına yakınlığı değiştirmenin gerekli olup olmadığını düşünmeye başladılar. Uzaklara taşınmak yerine, küçük bir kentsel arsada kapalı ev yaşamının sınırlarını yeniden gözden geçirecek yeni bir ev inşa etmeye karar verdiler. Projenin organizasyon prensibi, ortak alanlardan mümkün olduğunca fazla dış mekan erişimi sağlamaktı.

Kenevir Infüzyon Hapları

Secret Tarts

Kenevir Infüzyon Hapları Gizli Tarps ambalajı, eski okul notları hissi ile modernize edilmiş retro / vintage stilde yapılır, böylece usta bir eczacı dokunma beklentisi müşteriyi ilk bakışta ve daha sonra ana tasarım öğelerinin ayrıntılı gözlemini kodlarken tutar. ana pazarlama noktasını aktaran bütünsel bir yapı: Bu ürün, eczacı profesyonel bir şirket tarafından geliştirilmiştir ve içinde el yapımı eczacı gizli tarifi içerir.

Mobil Uygulama

Akbank Mobile

Mobil Uygulama Akbank Mobil uygulamasının yeni tasarımı, sosyal, akıllı, geleceğe dönük ve ödüllendirici bankacılık deneyimi açısından yeni bir bakış açısı sunuyor. Ana sayfadaki kişiselleştirilmiş alan tasarımı ile kullanıcılar, finansal yaşamlarını kolaylaştırmak için akıllı içgörüler görüntüleyebilir. Ayrıca, bu yeni tasarım yaklaşımıyla, geleneksel bankacılık işlemleri, iletişim küçük resim görselleri, basitleştirilmiş eylem akışları ve konseptlerle kullanıcıların dilini konuşur.

Egzersiz Silikon Su Şişesi

Happy Aquarius

Egzersiz Silikon Su Şişesi Happy Aquarius, her yaş için güvenli ve iyi bir kavrama suyu şişesidir. Genç, enerjik ve modaya uygun bir his sunan, pürüzsüz gülümseyen kavis şekline ve göz alıcı çift taraflı renk görünümüne sahiptir. % 100 geri dönüştürülebilir gıda sınıfı silikondan yapılmıştır, sürekli sıcaklık aralığı 220 derecedir. C ila -40 derece. C, plastikleştirici sızıntı yapmaz ve BPA içermez. Yumuşak dokunuşlu yüzey kaplaması ipeksi bir his, hoş bir tutuş ve tutuş sağlar. Yaylılık, elastikiyet ve içi boş yapı özelliği, şişenin hem el tutacağı hem de hafif dambıl olarak çalışmasını sağlar.