Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük Ve Küpe

Droplet Collection

Yüzük Ve Küpe Damlacık takı koleksiyonu, ilhamını su damlasının huzur ve güzelliğinden alıyor. 3D tasarımı ve geleneksel tezgah tekniğini birleştirerek, bir yaprak üzerindeki damlacıkların oluşumunu araştırıyor. Parlak 925 gümüş kaplama su damlacığının yansıtıcı yüzeyini taklit ederken tatlı su incileri de tasarıma eğlenceli bir şekilde entegre edilmiştir. Yüzük ve küpelerin her açısı, tasarımı çok yönlü tutan farklı bir oluşum gösterir.

Dokunsal Kumaş

Textile Braille

Dokunsal Kumaş Endüstriyel evrensel jakar tekstili, kör insanlar için bir tercüman olarak düşünüldü. Bu kumaş iyi gören kişiler tarafından okunabilir ve görme güçlüğü çekmeye başlayan veya görme sorunu yaşayan körlere yardım etmek için tasarlanmıştır; Braille sistemini dostça ve yaygın bir malzeme ile öğrenmek için: kumaş. Alfabe, sayılar ve noktalama işaretlerini içerir. Hiçbir renk eklenmedi. Işık algılamama prensibi olarak gri skala üzerinde bir üründür. Sosyal anlamı olan ve ticari tekstillerin ötesine geçen bir projedir.

Dekoratif Tekstil

Lasso

Dekoratif Tekstil Tanım olarak kement, bir ucunda ilmikli uzun bir iptir. İlham almak yerine; bu tekstilin bir sonucudur. Bazı özel yıpranmış kanalların yanı sıra özel bir dokunuş ve estetiğe sahiptir, böylece ışık çok yumuşak bir şekilde geçebilir. Yarı endüstriyel - yarı işlenmiş, elektronik tezgahlarda dokunmuş ve elle kesilmiştir. Bu proje bir şekerleme olarak çok çekici ve bağımlılık yapıyor ve bir tekstil tasarımcısı olarak kariyerimdeki en büyük zorluklardan ve keşiflerden biri oldu. Bu proje serendipia, tökezleme, tesadüfi keşif, tesadüf ve tesadüflerle ilgilidir.

Kadın Giyim Koleksiyonu

The Hostess

Kadın Giyim Koleksiyonu Daria Zhiliaeva'nın lisansüstü koleksiyonu kadınlık ve erkeklik, güç ve kırılganlık ile ilgilidir. Koleksiyonun ilham kaynağı Rus edebiyatından eski bir peri masalından geliyor. Bakır Dağın Hostesleri, eski bir Rus masalından madencilerin sihirli bir hamisi. Bu koleksiyonda, madenci üniformalarından ve Rus ulusal kostümünün zarif ciltlerinden ilham alan düz çizgilerin güzel evliliğini görebilirsiniz. Takım üyeleri: Daria Zhiliaeva (tasarımcı), Anastasiia Zhiliaeva (tasarımcı asistanı), Ekaterina Anzylova (fotoğrafçı)

Çok Işlevli Şal

Loop

Çok Işlevli Şal Loop, gardırobunuz için veya evinizde kullanım için çok işlevli bir sargıdır. Döngü 240cmx180cm'dir. Loop tekstilin yüzeyi ve yapısı, yüzyıllar öncesine dayanan bir el örgü tekniği kullanılarak% 100 elle oluşturulmuştur. Döngü tekstil, bütünü oluşturmak için birbirine bağlanmış 93 ayrı el yapımı paneldir. Loop,% 100 premium Avustralya Alpaka keçesi kullanır. Alpaka düşük alerjendir ve hem sıcaklık hem de nefes alabilirlik sağlar. Loop tekstil, 93 panelinin gerilme ve güçlü bir performans sergilemesini sağlarken, örtü ve şekillendirme esnekliğine sahiptir. Döngü doğal, yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir liflerden yapılmıştır

Dönüştürülebilir Ceket

Eco Furs

Dönüştürülebilir Ceket 7'si 1 arada olabilecek ceket, benzersiz, ekolojik ve fonksiyonel günlük gardırop seçen yoğun kariyer hanımlarından ilham alıyor. İçinde eski ama yine modaya uygun, elle dikilmiş İskandinav Rya Halı tekstil modern bir şekilde yeniden yorumlanıyor, bu da performansları açısından kürk gibi donatılmış yünlü giysilerle sonuçlanıyor. Aradaki fark ayrıntıda, hayvan ve çevre dostu. Yıllar boyunca, Eco Kürkler, bu paltonun ve diğer yeni parçaların niteliklerinin mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olan farklı Avrupa kış iklimlerinde test edildi.