Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Cam Vazo

Jungle

Cam Vazo Doğadan ilham alan Jungle cam koleksiyonunun temeli, değerini kalite, tasarım ve malzemeden alan nesneler yaratmaktır. Basit şekiller ortamın dinginliğini yansıtırken aynı zamanda ağırlıksız ve güçlüdür. Vazolar ağızdan üflenmiş ve elle şekillendirilmiş, imzalanmış ve numaralandırılmıştır. Cam yapım sürecinin ritmi, Jungle Koleksiyonundaki her nesnenin dalgaların hareketini taklit eden benzersiz bir renk oyununa sahip olmasını sağlar.

Vazo

Rainforest

Vazo Rainforest vazoları, 3D tasarımlı şekiller ve geleneksel İskandinav buhar çubuğu tekniğinin bir karışımıdır. El şeklindeki parçalar, ağırlıksız yüzen renk sıçramalarına sahip son derece kalın camlara sahiptir. Stüdyo koleksiyonu, doğanın zıtlıklarından ve nasıl bir uyum yarattığından ilham alıyor.

Yat

Portofino Fly 35

Yat Portofino Fly 35, salonda ve kabinlerde bulunan büyük pencerelerden gelen doğal ışıkla doldu. Boyutları, bu büyüklükteki bir tekne için benzeri görülmemiş bir alan hissi sunar. İç mekan boyunca, renk paleti sıcak ve doğaldır, renklerin ve malzemelerin denge bileşimlerinin seçimi ile, iç tasarımın uluslararası trendlerini takip ederek, ortamları modern ve konforlu alanlarda yapar.

Lavabo

Thalia

Lavabo Çiçek açmaya ve doldurmaya hazır bir tomurcuk gibi görünen lavabo: o kadar çiçek açıyor ki, üst kısımda ve alt kısımda bir öz olan masif ahşap karaçam ve tik ağacının ustaca birleşiminden yapılmıştı. Özgün lavabolar üreten, her zaman farklı tonlar ile tahılların neşeli bir şekilde iç içe geçmesiyle özel bir zarafet dokunuşu ve renk canlılığı sağlayan sağlam ve güvenli bir uyum. Bu nesnenin güzelliği, farklı şekiller ve odunsu özün karşılaşmasıyla asimetrisi ve uyumu ile karakterizedir.

Aydınlatma Ve Ses Sistemi

Luminous

Aydınlatma Ve Ses Sistemi Luminous, ergonomik aydınlatma çözümü ve surround ses sistemini tek bir üründe sunmak için tasarlanmıştır. Kullanıcıların hissetmek istedikleri duyguların yaratılması ve bu amaca ulaşmak için ses ve ışık kombinasyonundan yararlanılması amaçlanmaktadır. Ses yansıması temelinde geliştirilen ses sistemi, birden fazla hoparlörü kablolamaya ve mekanın etrafına monte etmeye gerek kalmadan odada 3 boyutlu surround sesi simüle eder. Sarkıt ışık olarak Luminous, doğrudan ve dolaylı aydınlatma oluşturur. Bu aydınlatma sistemi, parlamayı ve görme sorunlarını önleyen yumuşak, tek tip ve düşük kontrastlı bir ışık sağlar.

Elektrikli Bisiklet

Ozoa

Elektrikli Bisiklet OZOa elektrikli bisiklet, ayırt edici 'Z' şekline sahip bir şasiye sahiptir. Çerçeve, tekerlekler, direksiyon, koltuk ve pedallar gibi aracın temel işlevsel öğelerini birbirine bağlayan kesintisiz bir çizgi oluşturur. 'Z' şekli, yapısı doğal bir dahili arka süspansiyon sağlayacak şekilde yönlendirilmiştir. Tüm parçalarda alüminyum profil kullanımı ile ağırlık ekonomisi sağlanmaktadır. Çerçeveye çıkarılabilir, şarj edilebilir bir lityum iyon pil entegre edilmiştir.