Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
QR Kod Etiketi

Marketplace on the Move

QR Kod Etiketi Arabanızı satmak için yeni bir yol mu arıyorsunuz? Sadece www.krungsriautomarketplace.com’u ziyaret edin. Araç bilgilerinizi bize bildirdiğinizde aracınıza özel ve sizin seçtiğiniz tasarımda üretilmiş QR Kod Etiketinizi üreterek aracınıza yapıştırılmak üzere adresinize gönderiyoruz. Alıcı aracınızı market otoparkında, kafelerin, binaların önünde gördüğünde yapması gereken sadece QR Kod Etiketini scan etmek. Anında araç bilgilerine ulaşabilecek ve satıcıyı arayabilecektir. Her ikinizin aynı yerde olması ile her şey hallolmuştur.

Tasarım Etkinlikleri Programı

Russian Design Pavilion

Tasarım Etkinlikleri Programı Rus tasarımcıları ve markalarını yurtdışında tanıtmayı amaçlayan sergiler, tasarım yarışmaları, çalıştaylar, eğitim tasarım danışmanlığı ve yayın projeleri. Faaliyetlerimiz, Rusça konuşan tasarımcıları bilgi ve becerilerini uluslararası projeler aracılığıyla mükemmelleştirmeye teşvik ediyor ve tasarım topluluğundaki rollerini, ürünlerini nasıl tanıtabileceklerini ve rekabetçi hale getirebileceklerini ve gerçek yenilikler yaratmalarını anlamalarına yardımcı oluyor.

Taşınabilir Ultrasonik Kusur Dedektörü

Prisma

Taşınabilir Ultrasonik Kusur Dedektörü Prisma, en zorlu ortamlarda invazif olmayan malzeme testleri için tasarlanmıştır. Gelişmiş gerçek zamanlı görüntüleme ve 3D tarama içeren ilk dedektördür, kusur yorumlamasını çok daha kolay hale getirir ve teknisyen süresini yerinde azaltır. Neredeyse tahrip edilemez bir muhafaza ve benzersiz çoklu inceleme modları ile Prisma, petrol boru hatlarından havacılık bileşenlerine kadar tüm test uygulamalarını kapsayabilir. Entegre veri kaydına ve otomatik PDF rapor oluşturma özelliğine sahip ilk dedektördür. Kablosuz ve Ethernet bağlantısı, ünitenin kolayca yükseltilmesini veya teşhis edilmesini sağlar.

Laboratuvar Su Arıtma Sistemi

Purelab Chorus

Laboratuvar Su Arıtma Sistemi Purelab Korosu, bireysel laboratuvar ihtiyaçlarına ve alana uyacak şekilde tasarlanmış ilk modüler su arıtma sistemidir. Ölçeklenebilir, esnek, özelleştirilmiş bir çözüm sunarak her türlü saf su sunar. Modüler elemanlar laboratuvarın her tarafına dağıtılabilir veya benzersiz bir kule formatında birbirine bağlanabilir ve sistemin ayak izini en aza indirir. Dokunsal kontroller son derece kontrol edilebilir dağıtım akış hızları sunarken, bir ışık halesi Koro'nun durumunu gösterir. Yeni teknoloji, Chorus'u mevcut en gelişmiş sistem haline getirerek çevresel etkileri ve işletme maliyetlerini azaltır.

Kredi Kartı Sadakat Programı

Education Currency

Kredi Kartı Sadakat Programı Kart sahibine kartla yaptığı harcamalarla verilen kredi saati hakkı olan daha büyük birimlere biriktirilen öğrenme saati hakları şeklinde ödüller veren, kartı veren banka ile ortak eğitim kurumu arasında sponsor olunan ortak markalı bir banka kartı sadakat programıdır, birikmiş kredi saat hakları bu ortak eğitim kurumunda eğitim kursu aldığında kullanılacaktır. Banka, verilen kredi saat hakları karşılığında bu kurum ile takas ücreti paylaşım sözleşmesi yapacaktır. Projenin hedefi, insanları eğitim hedeflerine ve eğitim sektörüne ulaşmaları için finansal olarak desteklemektir.

Saat Fuarı Tanıtım Alanı

Salon de TE

Saat Fuarı Tanıtım Alanı Ziyaretçiler Salon de TE bünyesindeki 145 uluslararası saat markasını keşfetmeden önce, 1900 m2'lik bir giriş alanı tasarımı gerekiyordu. Ziyaretçinin lüks yaşam tarzı ve romantizm hayal gücünü yakalamak için ana konsept olarak bir “Deluxe Tren Yolculuğu” geliştirildi. Dramatizasyon yaratmak için resepsiyon salonu, hikaye anlatımı görselleri yayan gerçek boyutlu tren vagonu pencereleriyle iç salonun akşam treni platform sahnesinin yan yana getirildiği bir gündüz istasyonu temasına dönüştürüldü. Son olarak, çeşitli markalı vitrinlere açılan bir sahneye sahip çok işlevli bir arena açılır.