Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hafif Portal Geleceğin Demiryolu Şehri

Light Portal

Hafif Portal Geleceğin Demiryolu Şehri Light Portal, Yibin Highspeed Rail City'nin ana planıdır. Bir yaşam tarzı reformu, tüm yıl boyunca tüm yaşlara tavsiye eder. Haziran 2019'dan beri hizmet veren Yibin Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'nun yanında bulunan Yibin Greenland Center, 1 km uzunluğundaki peyzaj bulvarı ile mimari ve doğayı bütünleştiren 160 metre yüksekliğindeki karma kullanımlı İkiz Kulelerden oluşuyor. Yibin'in 4000 yıldan fazla bir geçmişi var, tıpkı nehirdeki tortunun Yibin'in gelişimini belirlemesi gibi bilgelik ve kültür biriktiriyor. İkiz Kuleler, ziyaretçilere rehberlik etmek için bir ışık kapısı ve aynı zamanda sakinlerin bir araya getirmesi için bir dönüm noktası görevi görüyor.

Diş Kliniği

Clinique ii

Diş Kliniği Clinique ii, disiplinindeki en ileri teknikleri ve malzemeleri uygulayan ve araştıran bir fikir lideri ve aydın için özel bir ortodonti kliniğidir. Mimarlar, mekanın tamamında tasarım prensibi olarak yüksek hassasiyetli tıbbi cihazların ortodontik tipik kullanımına dayanan bir implant konseptini tasarladılar. İç duvar yüzeyleri ve mobilyalar, son teknoloji tıbbi teknolojinin implante edildiği, sarı bir cennet sıçramasıyla kesintisiz bir şekilde beyaz bir kabukta birleşiyor.

Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi

Medieval Rethink

Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi Medieval Rethink, özel bir komisyonun Guangdong Eyaletinde Song Hanedanlığına 900 yıl öncesine dayanan ve açıklanmayan küçük bir köy için bir Kültür Merkezi inşa etmesine verilen yanıttı. Dört katlı, 7000 m2'lik bir gelişme, köyün kökeninin bir sembolü olan Ding Qi Taşı olarak bilinen eski bir kaya oluşumunun etrafında toplanmıştır. Projenin tasarım konsepti, eski ile yeniyi birbirine bağlarken antik köyün tarihini ve kültürünü sergilemeye dayanıyor. Kültür Merkezi, eski bir köyün yeniden yorumlanması ve çağdaş mimariye dönüşmesi olarak duruyor.

Satış Merkezi

Feiliyundi

Satış Merkezi İyi bir tasarım çalışması insanların duygularını uyandırır. Tasarımcı, geleneksel tarzdaki hafızanın dışına çıkarak, muhteşem ve fütüristik mekan yapısına yeni bir deneyim katar. Sanatsal enstalasyonların dikkatlice yerleştirilmesi, mekanın net hareketi ve malzeme ve renklerle kaplanmış dekoratif yüzey ile sürükleyici bir çevrecilik deneyim salonu inşa edilir. İçinde olmak sadece doğaya dönüş değil, aynı zamanda faydalı bir yolculuktur.

Satış Merkezi

HuiSheng Lanhai

Satış Merkezi Sahne tasarımının okyanus teması ile, görsel iletişim unsuru piksel kare ile uzay ruhunu sonlandırın, oyundaki çocukların öğrenmenin keşfini keşfetmesine ve büyümenin vakanın özü olmasına izin verin, boş alan konumlandırma eğlencede eğitimin fantezi etkisi. Biçim, ölçek, renk kolaylığı, yapıdan psikolojik duyusal deneyime kadar, mekan kavramı, tüm unsurlar bütünleştiğinde ve çarpıştığında devam eder ve zenginleşir.

Satış Merkezi

Ad Jinli

Satış Merkezi Bu proje, kentsel arsadaki eski binaları yenilemiş ve yeni fonksiyonel gereksinimleri karşılamak için binalara yeni işlevsel misyon kazandırmıştır. Tasarımcılar, projenin uygulanmasının bütünlüğünü sağlamak için insanları bina cephe dönüşümünden iç dekorasyon tasarımına kadar dört katmanlı şehirdeki modern tarzı kabul etmeye yönlendirmeye çalışıyor.