Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Servis Ofisi

Miyajima Insurance

Servis Ofisi Projenin konsepti, ortamdan yararlanarak "ofis ile şehir arasında bağlantı kurmak" şeklindedir. Site, şehri gören yerde yer almaktadır. Bunu başarmak için giriş kapısından ofis alanının sonuna kadar uzanan tünel şeklindeki alan benimsenmiştir. Tavan ahşabı çizgisi ve ışıkların ve klima armatürlerinin yerleştirildiği siyah boşluk şehrin yönünü vurguluyor.

Döşemeli Akustik Paneller

University of Melbourne - Arts West

Döşemeli Akustik Paneller Özetimiz, çeşitli boyutlarda, açılarda ve şekillerde çok sayıda Kumaş sarılı Akustik panel sağlamak ve kurmaktı. İlk prototipler, bu panelleri duvarlara, tavanlara ve merdivenlerin altından kurmanın ve asmanın hem tasarımında hem de fiziksel araçlarında değişiklikler gördü. İşte bu noktada tavan panelleri için mevcut tescilli asma sistemlerinin ihtiyaçlarımız için yeterli olmadığını fark ettik ve kendimiz tasarladık.

Restoran

Yuyuyu

Restoran Bugün Çin'de piyasada, genellikle geleneksel tasarımlara dayanan, ancak modern malzemelerle veya yeni ifadelerle bu karma çağdaş tasarımların pek çoğu var. Yuyuyu bir Çin restoranıdır. Tasarımcı, Doğu tasarımını ifade etmek için yeni bir yol, kapıdan restoranın içine doğru uzanan çizgiler ve noktalardan oluşan yeni bir Enstalasyon yarattı. Zamanın değişmesiyle birlikte insanların estetik anlayışı da değişiyor. Çağdaş Doğu tasarımı için yenilik çok gereklidir.

Restoran

Yucoo

Restoran Estetiğin giderek olgunlaşması ve insanın estetik değişimleri ile benliği ve bireyselliği öne çıkaran modern tarz, tasarımın önemli unsurları haline geldi. Bu vaka bir restoran, tasarımcı tüketiciler için genç bir mekan deneyimi yaratmak istiyor. Açık mavi, gri ve yeşil bitkiler mekan için doğal bir rahatlık ve rahatlık yaratır. El dokuması rattan ve metalden yapılan avize, insan ile doğa arasındaki çarpışmayı anlatarak tüm restoranın canlılığını gözler önüne seriyor.

Mağaza

Formal Wear

Mağaza Erkek giyim mağazaları genellikle ziyaretçilerin ruh halini olumsuz etkileyen ve dolayısıyla satış yüzdesini azaltan nötr iç mekanlar sunar. İnsanları sadece bir mağazayı ziyaret etmeye değil, aynı zamanda orada sunulan ürünleri satın almaya da çekmek için, mekanın ilham vermesi ve iyi bir neşelendirmesi gerekir. Bu nedenle bu mağazanın tasarımında, dikiş işçiliğinden ilham alan özel özellikler ve dikkat çekecek ve iyi bir ruh hali yayacak farklı detaylar kullanılıyor. İki bölgeye ayrılan açık alan düzeni de müşterilerin alışveriş sırasında özgürlüğü için tasarlandı.

Konut

Shkrub

Konut Shkrub evi aşktan ve aşk için ortaya çıktı - üç çocuklu sevgi dolu bir çift. Evin DNA'sı, Japon bilgeliğinden esinlenerek Ukrayna tarihi ve kültüründen ilham alan yapılandırıcı estetik ilkeleri içerir. Bir malzeme olarak toprak elementi, orijinal sazdan çatı gibi evin yapısal yönlerinde ve güzel ve yoğun dokulu kil duvarlarda kendini hissettiriyor. Bir kuruluş yeri olarak saygı gösterme fikri, hassas bir yol gösterici ip gibi evin her yerinde hissedilebilir.