Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Ip Tasarımı

Project Yellow

Görsel Ip Tasarımı Project Yellow, Her Şey Sarı'nın görsel konseptini inşa eden kapsamlı bir sanat projesidir. Temel vizyona göre, çeşitli şehirlerde büyük açık hava gösterileri yapılacak ve aynı anda bir dizi kültürel ve yaratıcı türev üretilecek. Görsel bir IP olarak Project Yellow, insanları unutulmaz kılan birleşik bir anahtar vizyon oluşturmak için çekici bir görsel imaja ve enerjik renk şemasına sahiptir. Büyük ölçekli çevrimiçi ve çevrimdışı tanıtım ve görsel türevlerin çıktıları için uygun, benzersiz bir tasarım projesidir.

Iç Tasarım

Gray and Gold

Iç Tasarım Gri renk sıkıcı kabul edilir. Ancak bugün bu renk, çatı katı, minimalizm ve yüksek teknoloji gibi tarzlardaki başlıklar arasında yer alıyor. Gri, mahremiyet, biraz huzur ve dinlenme için tercih edilen bir renktir. Çoğunlukla insanlarla çalışan veya bilişsel taleplerle meşgul olanları genel bir iç renk olarak davet eder. Duvarlar, tavan, mobilyalar, perdeler ve zeminler gridir. Grinin tonları ve doygunluğu yalnızca farklıdır. Altın, ek detaylar ve aksesuarlarla eklendi. Resim çerçevesi ile vurgulanır.

Marka Kimliğinin Yeniden Tasarımı

InterBrasil

Marka Kimliğinin Yeniden Tasarımı Markanın yeniden düşünülmesi ve yeniden tasarlanması için ilham, şirketin kültüründeki modernizasyon ve entegrasyondaki değişikliklerdi. Kalbin tasarımı artık markanın dışında olamaz ve hem çalışanlarla hem de müşterilerle dahili olarak bir ortaklığa ilham verir. Faydalar, bağlılık ve hizmet kalitesi arasında entegre bir birlik. Şekilden renklere, yeni tasarım kalbi B'ye entegre etti ve sağlık çarpı T'deki sağlık haçı. Ortada birleştirilen iki kelime, logonun bir kelime, bir sembol gibi görünmesini sağlayarak R ve B'yi kalp.

Marka Tasarımı

EXP Brasil

Marka Tasarımı EXP Brasil markasının tasarımı, şirketin birlik ve ortaklık ilkelerinden gelmektedir. Teknoloji ve tasarım karışımını ofis yaşamında olduğu gibi projelerinde de benimsemek. Bir tipografi öğesi, bu şirketin birliğini ve gücünü temsil eder. X harfi tasarımı sağlam ve entegre ancak çok hafif ve teknolojik. Marka, insanları ve tasarımı birleştiren pozitif ve negatif alanda, bireysel ve kolektif, basit, teknolojik, hafif ve sağlam, profesyonel ve kişisel harflerle stüdyo yaşamını temsil ediyor.

Kahve Seti

Riposo

Kahve Seti Bu hizmetin tasarımı, 20. yüzyılın başlarında Alman Bauhaus ve Rus avangardından iki okuldan esinlenmiştir. Kesin düz geometri ve iyi düşünülmüş işlevsellik, o zamanların manifestolarının ruhuna tam olarak karşılık gelir: "uygun olan güzeldir". Tasarımcı aynı zamanda modern trendleri takip ederek bu projede iki zıt malzemeyi bir araya getiriyor. Klasik beyaz süt porseleni mantardan yapılmış parlak kapaklarla tamamlanmaktadır. Tasarımın işlevselliği, basit, kullanışlı kulplar ve formun genel kullanılabilirliği ile desteklenir.

Ev

Santos

Ev Ana yapıcı unsur olarak ahşabı kullanan ev, iki katını kesitte kaydırarak, bağlamla bütünleşmek ve doğal ışığın içeri girmesine izin vermek için camlı bir çatı oluşturuyor. Çift yükseklikli alan, zemin kat, üst kat ve peyzaj arasındaki bu ilişkiyi ifade eder. Çatı penceresinin üzerindeki metal bir çatı uçar, onu batı güneşinin gelişinden korur ve hacmi resmen yeniden inşa ederek doğal çevre vizyonunu çerçeveler. Program, zemin katta kamusal kullanımların ve üst katta özel kullanımların konumlandırılmasıyla ifade edilmiştir.