Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Votka

Kasatka

Votka “KASATKA” üst kalite bir votka olarak geliştirilmiştir. Hem şişe formu hem de renklendirme olarak minimalist tarzda tasarlanmıştır. Basit silindirik bir gövde ve sınırlı sayıda renk (beyaz, gri tonları ve siyah) ürünün kristal saflığını ve minimalist grafik yaklaşımın zarafetini vurgulamaktadır.

Takvim

calendar 2013 “Waterwheel”

Takvim Su Değirmeni, altı kanatlı su değirmeni şeklinde 3 boyutlu bir takvimdir. Kendi başına masaüstünde durabilir ve her ay döndürerek kullanabilirsiniz. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Makyaj Takımı

Kjaer Weis

Makyaj Takımı Kjaer Weis kozmetik, kadın makyajının esaslarını üç ana uygulama alanına indirgemiştir: dudaklar, yanaklar ve gözler. Makyaj kutularını uygulanacakları yerlerin özelliklerini yansıtacak şekilde tasarladık: dudaklar için ince ve uzun, yanaklar için iri ve kare, gözler için küçük ve yuvarlak. Anlaşılacağı gibi, kapaklar yenilikçi bir yanal hareket ile dönerek açılır, tıpkı bir kelebeğin kanat açışı gibi. Tamamen tekrar doldurulabilir olan bu kutular atılmak yerine bilhassa muhafaza edilmek amacıyla üretilmiştir.

Takvim

calendar 2013 “ZOO”

Takvim “Hayvanat Bahçesi” her biri iki ayı gösteren altı hayvandan oluşan bir kağıt hayvan setidir. Küçük hayvanat bahçeniz ile neşeli bir sene yaşayın. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Mesaj Kartı

Standing Message Card “Post Animal”

Mesaj Kartı Önemli mesajlarınızı kağıt hayvan setleri ile gönderin. Mesajınızı bir hayvan gövdesi üzerine yazın ve diğerleri ile birlikte bir zarf içinde gönderin. Bu eğlenceli bir mesaj kartı olacaktır ve alıcı diğerleri ile birlikte sergileyebilir. Altı değişik hayvan vardır: ördek, domuz, zebra, penguen, zürafa ve ren geyiği. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.