Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Yanolja

Kurumsal Kimlik Yanolja, Seul merkezli 1 numaralı seyahat bilgi platformudur ve Kore dilinde "Hey, Hadi oynayalım" anlamına gelir. Logo, basit ve pratik izlenimi ifade etmek için san-serif yazı tipiyle tasarlanmıştır. Küçük harfleri kullanarak, kalın büyük harfe kıyasla eğlenceli ve ritmik bir görüntü sağlayabilir. Her harf arasındaki boşluk, optik yanılsamayı önlemek için zarif bir şekilde revize edildi ve küçük logo boyutunda bile okunabilirliği artırdı. Canlı ve parlak neon renkleri dikkatlice seçtik ve son derece eğlenceli ve çarpıcı görüntüler sunmak için tamamlayıcı kombinasyonlar kullandık.

Tarım Kitabı

Archives

Tarım Kitabı Kitap, tarım, insan geçim kaynağı, tarım ve yan, tarım finansmanı ve tarım politikası olarak kategorize edilmiştir. Kitap, kategorize edilmiş tasarımıyla insanların estetik taleplerine daha çok cevap veriyor. Dosyaya daha yakın olması için tam kapalı bir kitap kapağı tasarlandı. Okuyucular kitabı ancak yırttıktan sonra açabilir. Bu katılım, okuyucuların bir dosyayı açma sürecini deneyimlemesine izin verir. Dahası, Suzhou Kodu gibi bazı eski ve güzel tarım sembolleri ve belirli çağlarda kullanılan bazı tipografi ve resimler. Bunlar rekombinasyondu ve kitap kapağında listelendi.

Marka Bilinci Oluşturma

Co-Creation! Camp

Marka Bilinci Oluşturma Bu, insanların gelecek için yerel canlandırma hakkında konuştukları "Birlikte Yaratma! Kampı" etkinliğinin logo tasarımı ve markasıdır. Japonya, düşük doğum oranı, nüfusun yaşlanması veya bölgenin nüfus azalması gibi benzeri görülmemiş sosyal sorunlarla karşı karşıya. Turizm sektöründeki insanlar için bilgi alışverişinde bulunmak ve çeşitli sorunların ötesinde birbirlerine yardımcı olmak için "Birlikte Yaratma! Kampı" oluşturuldu. Her insanın iradesini sembolize eden çeşitli renkler, birçok fikre yön vermiş ve 100'den fazla proje üretmiştir.

Şeker Paketleme

5 Principles

Şeker Paketleme 5 İlke, bir bükülme ile bir dizi komik ve sıra dışı şeker ambalajıdır. Modern pop kültürünün kendisinden, özellikle internet pop kültüründen ve internet memlerinden kaynaklanıyor. Her paket tasarımı, basit bir tanınabilir karakter içerir, insanların ilişki kurabileceği (Kaslı Adam, Kedi, Aşıklar vb.) Ve onun hakkında 5 kısa ilham verici veya komik alıntılar (dolayısıyla adı - 5 İlke). Çoğu alıntıda bazı popüler kültürel referanslar da vardır. Üretimde basit, ancak görsel olarak benzersiz ambalaj ve seri olarak genişletilmesi kolaydır

Logo

N&E Audio

Logo N&E logosunun yeniden tasarlanması sürecinde N, E, kurucular Nelson ve Edison'un ismini temsil ediyor. Böylece, yeni bir logo oluşturmak için N & E karakterlerini ve ses dalga formunu entegre etti. El yapımı HiFi, Hong Kong'da benzersiz ve profesyonel bir hizmet sağlayıcısıdır. Üst düzey bir profesyonel marka sunmayı ve sektöre son derece uygun bir marka yaratmayı umuyordu. İnsanların logoya baktıklarında ne anlama geldiğini anlayabileceklerini umuyor. Cloris, logo oluşturmanın zorluğunun, çok karmaşık grafikler kullanmadan N ve E karakterlerini tanımayı nasıl kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Web Sitesi

Upstox

Web Sitesi Upstox, daha önce RKSV'nin yan kuruluşu olan bir çevrimiçi hisse senedi alım satım platformudur. Profesyonel tüccarlar ve meslekten olmayan kişiler için tasarlanmış farklı ürünler, serbest ticaret öğrenme platformunun yanı sıra Upstox'un en güçlü USP'lerinden biridir. Tüm strateji ve marka, Lollypop'un stüdyosundaki tasarım aşamasında kavramsallaştırıldı. Derinlemesine rakipler, kullanıcılar ve pazar araştırması, web sitesi için ayrı kimlik oluşturan çözümlerin sağlanmasına yardımcı oldu. Tasarımlar, veriye dayalı web sitesinin monotonluğunu kırmaya yardımcı olan özel illüstrasyonlar, animasyonlar ve simgeler kullanılarak etkileşimli ve sezgisel hale getirildi.