Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görev Lambası

Pluto

Görev Lambası Pluto, odağı şık bir şekilde tutuyor. Kompakt, aerodinamik silindiri, açılı bir tripod tabanı üzerine tünemiş zarif bir tutacakla yörüngeye oturtulur ve yumuşak ama odaklanmış ışığıyla hassas bir şekilde konumlandırmayı kolaylaştırır. Şekli teleskoplardan esinlenmiştir, ancak bunun yerine yıldızlar yerine dünyaya odaklanmayı amaçlamaktadır. Mısır bazlı plastikler kullanılarak 3 boyutlu baskı ile yapılan bu yazıcı, sadece 3 boyutlu yazıcıları endüstriyel bir şekilde kullanmak için değil, aynı zamanda çevre dostudur.

Ambalaj

Winetime Seafood

Ambalaj Winetime Seafood serisi için ambalaj tasarımı, ürünün tazeliğini ve güvenilirliğini göstermeli, rakiplerinden olumlu yönde farklı olmalı, uyumlu ve anlaşılır olmalıdır. Kullanılan renkler (mavi, beyaz ve turuncu) bir kontrast oluşturur, önemli unsurları vurgular ve marka konumlandırmasını yansıtır. Geliştirilen tek benzersiz konsept, seriyi diğer üreticilerden ayırır. Görsel bilgi stratejisi serinin ürün çeşitliliğini belirlemeyi mümkün kılmış, fotoğraflar yerine resimlerin kullanılması ambalajı daha ilgi çekici hale getirmiştir.

Lamba

Mobius

Lamba Mobius halkası, Mobius lambalarının tasarımına ilham veriyor. Bir lamba şeridinin iki gölge yüzeyi olabilir (yani iki taraflı yüzey), ön ve arka yüz, çok yönlü aydınlatma talebini karşılayacaktır. Özel ve basit şekli, gizemli matematiksel güzelliği içerir. Böylelikle ev hayatına daha ritmik güzellik getirilecek.

Kolye Ve Küpe Seti

Ocean Waves

Kolye Ve Küpe Seti Okyanus dalgaları kolye, çağdaş mücevherlerin güzel bir parçasıdır. Tasarımın temel ilham kaynağı okyanustur. Kolyede yansıtılan anahtar unsurlar geniş, canlılık ve saflıktır. Tasarımcı, okyanusun sıçrayan dalgalarının vizyonunu sunmak için iyi bir mavi ve beyaz dengesi kullandı. 18K beyaz altın ile el yapımıdır ve pırlanta ve mavi safir ile süslenmiştir. Kolye oldukça büyük ama narin. Tüm kıyafet türlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır, ancak üst üste gelmeyecek bir yaka ile eşleştirilmeye daha uygundur.

Sergi

City Details

Sergi Sert peyzaj unsurları için tasarım çözümleri sergisi City Details, 3 Ekim - 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Moskova'da gerçekleştirildi. 15.000 metrekarelik bir alanda sert peyzaj unsurları, spor ve oyun alanları, aydınlatma çözümleri ve işlevsel kentsel sanat objelerinin gelişmiş konseptleri sunuldu. Sergi alanını organize etmek için yenilikçi bir çözüm kullanıldı; burada sergilenen stantların sıraları yerine, şehrin çalışan minyatür modeli tüm belirli bileşenlerle inşa edildi: şehir meydanı, sokaklar, halka açık bir bahçe.

Atriyum

Sberbank Headquarters

Atriyum İsviçreli mimarlık ofisi Evolution Design, Rus mimarlık stüdyosu T + T mimarları ile ortaklaşa, Moskova'daki Sberbank'ın yeni şirket merkezinde geniş ve çok işlevli bir atriyum tasarladı. Gün ışığı alan avlu, iç avlunun odak noktası olan asma elmas şeklindeki toplantı odası ile çeşitli ortak çalışma alanlarına ve bir kahve barına ev sahipliği yapıyor. Ayna yansımaları, camlı iç cephe ve bitkilerin kullanımı ferahlık ve süreklilik duygusu katıyor.