Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lüks Hibrit Piyano

Exxeo

Lüks Hibrit Piyano EXXEO, çağdaş mekanlar için Zarif bir Hibrit Piyanodur. Eşsiz şekli, ses dalgalarının üç boyutlu birleşimini temsil eder. Müşteriler, dekoratif bir sanat eseri olarak piyanolarını çevresiyle uyumlu olacak şekilde tamamen özelleştirebilirler. Bu ileri teknoloji piyano Karbon Fiber, birinci sınıf Otomotiv Deri ve Havacılık sınıfı Alüminyum gibi Egzotik malzemelerden yapılmıştır. Gelişmiş ses panosu hoparlör sistemi; 200 Watt, 9 hoparlörlü ses sistemi aracılığıyla Grand piyanoların geniş dinamik aralığını yeniden oluşturur. Özel dahili pili, piyanonun tek bir şarjla 20 saate kadar performans göstermesini sağlar.

Misafirperverlik Kompleksi

Serenity Suites

Misafirperverlik Kompleksi Serenity Suites, Yunanistan'ın Halkidiki kentindeki Sithonia yerleşim bölgesi Nikiti'de yer almaktadır. Kompleks, yirmi süit ve yüzme havuzlu üç üniteden oluşmaktadır. Bina birimleri, denizin en iyi manzarasını sunarken derin bir uzaysal ufku işaret ediyor. Yüzme havuzu, konaklama ve kamu hizmetleri arasındaki merkezdir. Misafirperverlik kompleksi, içsel niteliklere sahip dışa dönük bir kabuk olarak bölgede bir dönüm noktası oluşturmaktadır.

Uv Sterilizatör

Sun Waves

Uv Sterilizatör SunWaves, mikropları, küfleri, bakterileri ve virüsleri sadece 8 saniyede yok edebilen bir sterilizatördür. Kahve fincanları veya tabaklar gibi yüzeylerde bulunan bakteri yükünü parçalamak için tasarlanmıştır. SunWaves, kafede güvenle çay içmek gibi bir hareketin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için COVID-19 yılının kötü durumu düşünülerek icat edildi. Hem profesyonel hem de ev ortamında kullanılabilir çünkü uzun ömürlü ve minimum bakım gerektiren UV-C ışığı sayesinde basit bir hareketle çok kısa sürede sterilize eder ve tek kullanımlık malzemeyi azaltmaya yardımcı olur.

Eğitim ve Alıştırma Aleti

Corporate Mandala

Eğitim ve Alıştırma Aleti Corporate mandala yepyeni bir eğitim ve alıştırma aletidir. Eski mandala prensibi ile kurum kimliğinin yenilikçi ve benzersiz bir bütünleşmesi olup, takım oyununu ve iş performansını arttırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca şirketin kurumsal kimliğinin yeni bir unsurudur. Corporate mandala takımlar için grup etkinliği, müdürler için birey etkinliğidir. Belirli bir şirket için tasarlanmış olup, takım veya bireyler istedikleri rengi veya alanı seçerek serbestçe renklendirebilirler.

Tasarım Etkinlikleri Programı

Russian Design Pavilion

Tasarım Etkinlikleri Programı Rus tasarımcıları ve markalarını yurtdışında tanıtmayı amaçlayan sergiler, tasarım yarışmaları, çalıştaylar, eğitim tasarım danışmanlığı ve yayın projeleri. Faaliyetlerimiz, Rusça konuşan tasarımcıları bilgi ve becerilerini uluslararası projeler aracılığıyla mükemmelleştirmeye teşvik ediyor ve tasarım topluluğundaki rollerini, ürünlerini nasıl tanıtabileceklerini ve rekabetçi hale getirebileceklerini ve gerçek yenilikler yaratmalarını anlamalarına yardımcı oluyor.

Taşınabilir Ultrasonik Kusur Dedektörü

Prisma

Taşınabilir Ultrasonik Kusur Dedektörü Prisma, en zorlu ortamlarda invazif olmayan malzeme testleri için tasarlanmıştır. Gelişmiş gerçek zamanlı görüntüleme ve 3D tarama içeren ilk dedektördür, kusur yorumlamasını çok daha kolay hale getirir ve teknisyen süresini yerinde azaltır. Neredeyse tahrip edilemez bir muhafaza ve benzersiz çoklu inceleme modları ile Prisma, petrol boru hatlarından havacılık bileşenlerine kadar tüm test uygulamalarını kapsayabilir. Entegre veri kaydına ve otomatik PDF rapor oluşturma özelliğine sahip ilk dedektördür. Kablosuz ve Ethernet bağlantısı, ünitenin kolayca yükseltilmesini veya teşhis edilmesini sağlar.