Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Olay Aktivasyonu

The Jewel

Olay Aktivasyonu 3D Mücevher Kutusu, halkı kendi mücevherlerini yaratarak 3D baskıda en son teknolojiyi kullanmaya davet eden etkileşimli bir perakende satış alanıydı. Alanı harekete geçirmeye davet edildik ve anında düşündük - bir mücevher kutusu, içinde güzel bir özel mücevher olmadan nasıl tamamlanabilir? Sonuç, yansıtıcı ışık, renk ve gölgenin güzelliğini kucaklayan bir renk prizmasıyla sonuçlanan çağdaş bir heykel oldu.

Otonom Mobil Robot

Pharmy

Otonom Mobil Robot Hastane lojistiği için otonom navigasyon robotu. Güvenli ve verimli teslimatları gerçekleştiren, sağlık çalışanlarının hastalanma şansını azaltan, hastane personeli ile hastalar arasındaki pandemik hastalıkları sınırlayan (COVID-19 veya H1N1) bir ürün-hizmet sistemidir. Tasarım, kolay erişim ve güvenlikle hastane teslimatlarının, kullanıcı dostu teknoloji aracılığıyla karmaşık olmayan kullanıcı etkileşimi kullanılarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Robotik üniteler, iç ortama bağımsız olarak hareket etme ve benzer ünitelerle senkronize akışa sahip olma, robot takım işbirlikçi çalışmasını yapabilme özelliğine sahiptir.

Smart Aroma Difüzörü

Theunique

Smart Aroma Difüzörü Agarwood nadir ve pahalıdır. Aroması sadece yakma veya ekstraksiyon ile elde edilebilir, kapalı alanda kullanılır ve az sayıda kullanıcı tarafından karşılanır. Bu sınırlamaları aşmak için, akıllı bir aroma difüzörü ve doğal el yapımı agarwood tabletleri, 60'tan fazla tasarım, 10 prototip ve 200 deneyle 3 yıllık çabaların ardından yaratıldı. Agarwood endüstrisi için yeni bir olası iş modelini ve kullanım bağlamını gösterir. Kullanıcılar bir arabanın içine difüzörü kolayca ekleyebilir, zamanı, yoğunluğu ve çeşitli aromaları kolaylıkla özelleştirebilir ve nereye giderse gitsinler ve ne zaman sürerlerse sürsünler etkileyici aromaterapinin tadını çıkarabilirler.

Otomatik Meyve Sıkacağı Makinesi

Toromac

Otomatik Meyve Sıkacağı Makinesi Toromac, güçlü görünümü ile taze sıkılmış portakal suyu tüketmenin yeni bir yolunu getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Maksimum meyve suyu ekstraksiyonu için yapılmıştır, restoranlar, kafeteryalar ve süpermarketler içindir ve birinci sınıf tasarımı lezzet, sağlık ve hijyen sağlayan samimi bir deneyim sağlar. Meyveyi dikey olarak kesen ve yarıları döner basınç ile sıkıştıran yenilikçi bir sisteme sahiptir. Bu, kabuğa dokunmadan veya sıkıştırmadan maksimum performans elde edildiği anlamına gelir.

Dönüştürücü Lastik

T Razr

Dönüştürücü Lastik Yakın gelecekte, elektrikli ulaşım gelişimindeki patlama kapıda. Bir otomobil parçası üreticisi olarak Maxxis, bu eğilime katılabilecek ve hatta onu hızlandırmaya yardımcı olabilecek uygulanabilir bir akıllı sistemi nasıl tasarlayabileceğini düşünmeye devam ediyor. T Razr, ihtiyaca yönelik geliştirilmiş akıllı bir lastiktir. Yerleşik sensörleri, farklı sürüş koşullarını aktif olarak algılar ve lastiği dönüştürmek için aktif sinyaller sağlar. Büyütülmüş dişler, sinyale yanıt olarak temas alanını gerer ve değiştirir, bu nedenle çekiş performansını iyileştirir.

Lüks Hibrit Piyano

Exxeo

Lüks Hibrit Piyano EXXEO, çağdaş mekanlar için Zarif bir Hibrit Piyanodur. Eşsiz şekli, ses dalgalarının üç boyutlu birleşimini temsil eder. Müşteriler, dekoratif bir sanat eseri olarak piyanolarını çevresiyle uyumlu olacak şekilde tamamen özelleştirebilirler. Bu ileri teknoloji piyano Karbon Fiber, birinci sınıf Otomotiv Deri ve Havacılık sınıfı Alüminyum gibi Egzotik malzemelerden yapılmıştır. Gelişmiş ses panosu hoparlör sistemi; 200 Watt, 9 hoparlörlü ses sistemi aracılığıyla Grand piyanoların geniş dinamik aralığını yeniden oluşturur. Özel dahili pili, piyanonun tek bir şarjla 20 saate kadar performans göstermesini sağlar.